PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Čtvrtek, 25.06.2015 / článek

 

 V pátek 26. června od 19 hodin začne jubilejní desátý ročník tradičního dvoudenního multikulturního festivalu Cihelna – Vystupovat v Chlumu u Kremže. Na této akci zahraje a vystoupí šestnáct hudebních a jedna divadelní skupina.  

V pátek jako první vystoupí reinkarnovaní „AFH“ v nové podobě pod názvem Pilot Season. Následovat je bude havířovsko-pražská electronica-screamo Gagarin. Poté (ve 21 hodin) přijde na řadu experimental-electronica z hlavního města -  Fertilizer. Dalším hřebem do pátečního večera je naplánované vystoupení seskupení Veit B. Na závěr večera vystoupí Trojan Horses .

Sobotu 27. června otevře festival vystoupení mladých rapírů Nowit a Ispin, zkoušejících v klubu Bouda. Své vyjadřovací schopností dále předvede úžasné duo Shot a DJ P3PS. Tanec na festivalu předvede dívčí seskupení pod názvem My True Self, které k realizaci svých nápadů také využívá prostor volnočasového klubu Bouda. 
Alternativní muziku budou reprezentovat krumlovský Dark Blue ElefantNext Live Jam aNálodní divadlo budou na Cihelně zastupovat scénu jak divadelní, tak hudební. Tento rok se (po mnohaleté pauze) na Cihelně opět předvede Velký ZUŠ Band pod vedením skvělého Jiřího Klimeše. Od 19 hodin budou vystupovat známí Kyanid, následováni dnes již klasickou sestavou Sanwitch. Punkovou scénu budou reprezentovat  Caesarovy Kanady a benešovská Jinovatka. Hodinu před půlnoci přijde na řadu českokrumlovská undergroundová scéna pod taktovkou Pavla Kučery (Kůča) s hudební formaci Bratří Karamazovych. Závěr festivalu budou mít na starosti grunge – hard core z Milevska, kapela Suicide.

"Tímto zveme všechny nadšence k účasti na tomto skvělém hudebně dramatickém zážitku, který svojí paletou nejrůznějších žánrů obohacuje kulturu českokrumlovského regionu již deset let," říká Cyril Bohdal. 

Cena vstupného na oba dny je 200 Kč. Za sobotní účast si účtujeme korun 150.
Na místě je možno zdarma parkovat a stanovat.

FACEBOOKOVÁ událost ZDE


Autor: i, dap -

Legendární Krausberry zahrají v Táboře

Koncert legendární kapely Krausberry s frontmanem Martinem Krausem se po roce koná v Táboře. Na sále bývalé Jihočeské univerzity, v Centru Univerzita, vystoupí celá kapela. Start koncertu je ve 20 hodin. Vstupné v předprodeji je 300, na místě 350 korun. Předprodej běží v restauraci Cadillac Café & Restaurant v objektu Centrum Univerzita Tábor. (dap) 

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Benefiční koncert pro Jarikhandu, Z.S.

Hudba / koncert / punk - hc - metal - r&r
MC Fabrika
22.03.2019 od 20:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
22.03.2019 od 08:00 hod.

 

Hudební sklepy - Milostné vzpomínky na čp. 8

Hudba / koncert
Milevsko - Galerie M
22.03.2019 od 19:30 hod.

 

Krausberry

Hudba / koncert / rock, blues
Univerzita Tábor
22.03.2019 od 20:00 hod.