PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Čtvrtek, 25.06.2015 / článek

 

 V pátek 26. června od 19 hodin začne jubilejní desátý ročník tradičního dvoudenního multikulturního festivalu Cihelna – Vystupovat v Chlumu u Kremže. Na této akci zahraje a vystoupí šestnáct hudebních a jedna divadelní skupina.  

V pátek jako první vystoupí reinkarnovaní „AFH“ v nové podobě pod názvem Pilot Season. Následovat je bude havířovsko-pražská electronica-screamo Gagarin. Poté (ve 21 hodin) přijde na řadu experimental-electronica z hlavního města -  Fertilizer. Dalším hřebem do pátečního večera je naplánované vystoupení seskupení Veit B. Na závěr večera vystoupí Trojan Horses .

Sobotu 27. června otevře festival vystoupení mladých rapírů Nowit a Ispin, zkoušejících v klubu Bouda. Své vyjadřovací schopností dále předvede úžasné duo Shot a DJ P3PS. Tanec na festivalu předvede dívčí seskupení pod názvem My True Self, které k realizaci svých nápadů také využívá prostor volnočasového klubu Bouda. 
Alternativní muziku budou reprezentovat krumlovský Dark Blue ElefantNext Live Jam aNálodní divadlo budou na Cihelně zastupovat scénu jak divadelní, tak hudební. Tento rok se (po mnohaleté pauze) na Cihelně opět předvede Velký ZUŠ Band pod vedením skvělého Jiřího Klimeše. Od 19 hodin budou vystupovat známí Kyanid, následováni dnes již klasickou sestavou Sanwitch. Punkovou scénu budou reprezentovat  Caesarovy Kanady a benešovská Jinovatka. Hodinu před půlnoci přijde na řadu českokrumlovská undergroundová scéna pod taktovkou Pavla Kučery (Kůča) s hudební formaci Bratří Karamazovych. Závěr festivalu budou mít na starosti grunge – hard core z Milevska, kapela Suicide.

"Tímto zveme všechny nadšence k účasti na tomto skvělém hudebně dramatickém zážitku, který svojí paletou nejrůznějších žánrů obohacuje kulturu českokrumlovského regionu již deset let," říká Cyril Bohdal. 

Cena vstupného na oba dny je 200 Kč. Za sobotní účast si účtujeme korun 150.
Na místě je možno zdarma parkovat a stanovat.

FACEBOOKOVÁ událost ZDE


Autor: i, dap -

SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Michal Horák - Ideální čas na turné

Hudba / koncert
Divadelní klub Ántré Horní Brána, ulice Horní 2
01.12.2023 od 20:00 hod.

 

 

SVĚTLOMAT

Hudba / koncert / rock - blues - funk - punk
Kamenáč music art pub
01.12.2023

 

Nasvícení města Sezimovo Ústí - Janek Ledecký!

Ostatní / setkání
náměstí Tomáše Bati
01.12.2023 od 15:00 hod.