PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Cihelna-Vystupovat slaví kulatiny. Zahrají Bratři Karamazovi, Gagarin i Jinovatka

Čtvrtek, 25.06.2015 / článek

 

 V pátek 26. června od 19 hodin začne jubilejní desátý ročník tradičního dvoudenního multikulturního festivalu Cihelna – Vystupovat v Chlumu u Kremže. Na této akci zahraje a vystoupí šestnáct hudebních a jedna divadelní skupina.  

V pátek jako první vystoupí reinkarnovaní „AFH“ v nové podobě pod názvem Pilot Season. Následovat je bude havířovsko-pražská electronica-screamo Gagarin. Poté (ve 21 hodin) přijde na řadu experimental-electronica z hlavního města -  Fertilizer. Dalším hřebem do pátečního večera je naplánované vystoupení seskupení Veit B. Na závěr večera vystoupí Trojan Horses .

Sobotu 27. června otevře festival vystoupení mladých rapírů Nowit a Ispin, zkoušejících v klubu Bouda. Své vyjadřovací schopností dále předvede úžasné duo Shot a DJ P3PS. Tanec na festivalu předvede dívčí seskupení pod názvem My True Self, které k realizaci svých nápadů také využívá prostor volnočasového klubu Bouda. 
Alternativní muziku budou reprezentovat krumlovský Dark Blue ElefantNext Live Jam aNálodní divadlo budou na Cihelně zastupovat scénu jak divadelní, tak hudební. Tento rok se (po mnohaleté pauze) na Cihelně opět předvede Velký ZUŠ Band pod vedením skvělého Jiřího Klimeše. Od 19 hodin budou vystupovat známí Kyanid, následováni dnes již klasickou sestavou Sanwitch. Punkovou scénu budou reprezentovat  Caesarovy Kanady a benešovská Jinovatka. Hodinu před půlnoci přijde na řadu českokrumlovská undergroundová scéna pod taktovkou Pavla Kučery (Kůča) s hudební formaci Bratří Karamazovych. Závěr festivalu budou mít na starosti grunge – hard core z Milevska, kapela Suicide.

"Tímto zveme všechny nadšence k účasti na tomto skvělém hudebně dramatickém zážitku, který svojí paletou nejrůznějších žánrů obohacuje kulturu českokrumlovského regionu již deset let," říká Cyril Bohdal. 

Cena vstupného na oba dny je 200 Kč. Za sobotní účast si účtujeme korun 150.
Na místě je možno zdarma parkovat a stanovat.

FACEBOOKOVÁ událost ZDE


Autor: i, dap -

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Sodoma Gomora ZNK - 3.narozeniny Divadelky

Hudba / koncert / rap - grime - horrorcore
Music club Divadelka
23.02.2018 od 20:00 hod.