PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lacláče hlásí comeback!

Lacláče hlásí comeback!

Neděle, 31.05.2015 / článek

 

 A máme tu další comeback! Všichni jsme je nosili a buď je strašně milovali nebo je šíleně nenáviděli. Já je také měla, samozřejmě. Na základní škole jsem nosila lacláče. Zdědila jsem je po mamce. Tenkrát byly dost trendy. Byly tmavé, bíle prošívané, měly skvělé kapsy. Laclové kalhoty už nejsou záležitostí jen Krtečka nebo dělníků. Jde o aktuální trend!

V 80. a 90. letech je nosil opravdu každý. Nikdo se neobešel bez lacláčů. Mohli jste je vidět všude. Později se lacláče staly obětí těhotenské módy. Pak dlouho nic a dneska jsou tu zase! Nebojte se je vyzkoušet. Že sluší všem si netroufám říct, ale zkusit se má všechno.
Dejte si pozor na střihy. Lacláče nebude tak snadné vybrat. Musí vám padnout a hlavně se v nich musíte cítit pohodlně!

S čím lacláče kombinovat? Vsaďte na jednoduchou kombinaci, tou nic nezkazíte. A to je bílé tričko a barevné tenisky! Nezapomeňte na šperky! Samozřejmě můžete zvolit i jemnější kombinaci. Lacláče s balerínkami a psaníčkem do ruky, pozvednout outfit o úroveň výš.

Laclové kalhoty si zamilovaly i celebrity! Podívejte se, jak tento trend oprášila Sarah Jessica Parker, Rihanna, Hiedi Klum nebo Rita Ora.....

PS: Pamatujte, že lacláče nemusejí být vždycky modré.


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Související články

 

 
Kultura dnes


Pavel Petrman / Co všechno ví Google?

Ostatní / setkání / beseda
Jednota
22.01.2020 od 18:00 hod.

 

Civilizace

Divadlo / komedie / Komedie
Divadlo Univerzita Tábor, Vančurova 2904, Tábor 390 01
22.01.2020 od 19:00 hod.