PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Katapult vzpomínal na zesnulé kolegy. Olda Říha je stále při chuti

Katapult vzpomínal na zesnulé kolegy. Olda Říha je stále při chuti

Středa, 20.05.2015 / fotoreport

 

V rámci Retro tour se zastavila kapela Katapult v táborském Hotelu Palcát. Skupina, v níž nyní na baskytaru hraje Andy Budka a na bicí Ondřej Timpl, odehrála ke svým 40 letům na scéně tříhodinový koncert pro zhruba 400 svých fanoušků. Zazněly staré i novější skladby, vzpomínalo se na zesnulé kolegy Jiřího Dědka Šindeláře a Anatoli Tolju Kohouta, nechyběla ale ani show, kde jediný původní člen Olda Říha dokazoval, že je stále při chuti. 


Fotografie


Autor: David Peltán





SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Kafé senior aneb Múzy vypráví

Ostatní
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
08.06.2026 od 13:30 hod.