PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kalle / odpolední koncert


Hudba / koncert / rock, indie




Město: Tábor

Datum: 20.12.2025 od 16:00 hod.

Místo: Triko - Dílna

Cena: 250

 
 

Odpolední koncert Kalle v Dílně.
Pořádá TRIKO Tábor

od 11:00 vánoční besídka v Dílně
16:00 rodinný koncert Kalle (děti vstup zdarma)
20:30 koncert Kalle

Vstupné 250,- v předprodeji na goout.cz nebo v Triku
300,- na místě

Zlatá sobota s Kalle v Táboře: bude navařeno i napečeno, v Triku a Dílně vás čeká klidná atmosféra a možnost pořídit dárky na poslední chvíli. Svařák, punč, dobroty a široký výběr merche, vinylů, triček, tašek i výrobků od Trika a přátel.
Vstupenky na koncert Kalle v předprodeji na GoOut nebo osobně v táborským Triku.

https://goout.net/cs/kalle/szhsmey/
https://goout.net/cs/kalle/szismey/

Kalle je česká alternativní skupina založená Veronikou Zemanovou a Davidem Zemanem. Jejich hudba vychází ze žánrů slowcore, trip hop nebo alt. pop, které se mísí s vlivy elektroniky nebo temnějších rockové hudby. Na kontě mají tři řadová alba Live from the Room (2014), Saffron Hills (2017) a Under The Black Moss (2022), za které skupina získala ceny tři Anděl nebo cenu Apollo.





Více o akci Kalle / odpolední koncert na webu akce






SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


R.U.R. (Karel Čapek) - Divadlo Na břehu

Divadlo / drama
Barokní dvůr Borotín (naproti hradu Borotín)
07.06.2026 od 17:00 hod.

 

MIMIfest - 4. ročník

Festival / pro děti
Mimi Kafe
07.06.2026 od 10:00 hod.