PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Winter hockey days 2023


Sport / hokej / turnaj hvězd i hobbíků
Město: Planá nad Lužnicí

Datum: 28.01.2023 - 29.01.2023 od 08:00 hod.

Místo: Kluziště Planá nad Lužnicí

Cena: dobrovolné

 
 

 Ledové kluziště v Plané nad Lužnicí, které nedávno dostalo střechu, bude od čtvrtka 26. do neděle 29. ledna hostit další ročník hokejového turnaje Winter Hockey Days. Jeho hlavní myšlenkou je nerozlišovat věk ani profesionalitu a přinést všem zúčastněným nezapomenutelné zážitky skrze atmosféru velkých sportovních utkání. V letošním roce se minihokejové a hobby týmy utkají ve čtyřdenním klání.

Kromě turnajů se mohou návštěvníci podívat na exhibiční zápas známých jmen, nebo si užít doprovodný hudební program v přilehlé sokolovně. Skvělou podívanou zaručí
velkoplošná projekce, vyvýšená tribuna nebo speciální světelné a ohňové efekty.

Hlavní body programu stručně:

hobby turnaj (26. - 27.1.)
• letos rozšířený z jednoho dne na 2
• Celkem 8 týmů

minihokej turnaj (28. - 29.1.)
• 12 týmů z celé republiky

exhibice plánských internacionálů Sokol Planá nad Lužnicí (27.1. - 18:00)
• zápas „staré gardy", která stála u prvopočátků hokeje v Plané nad Lužnicí a okolí

exhibiční utkání (28.1. - 17:30)
• zápas mezi domácím výběrem Lužnice Hockey Guys a SIGI TEAMem
• známá jména (sigi team)
o Pavel Kuka - je bývalý fotbalový útočník, český a československý reprezentant- Od svých šesti let hrál za Slavii Praha. Poté vojna RH Cheb, Slavie FC Kaiserslautern, kde hráli společně s Kadlecem a Sieglem. FC Norimberg , Stuttgart. Je účastník stříbrné medaile na Mistrovství Evropy ve fotbale 1996 v Anglii. Je členem klubu Ligových kanonýrů.
o Jaroslav Černý - výborný levonohý záložník, hrál za - Opava Olomouc, Budějovice , Brno, Slavie, Ankaragucu ( Turecko )
o Vlastimil Vidlička - je bývalý český fotbalový obránce a mládežnický reprezentant. Začínal ve Zlíně, dále působil v Slovanu Liberec, polské Wisle Krakow, Teplicích, Spartě Praha, Sigmě Olomouc a Vysočině Jihlava.
o Horst Siegl- československý reprezentant hrál Sparta, Cheb, Přibram, Plzeň, Most , Kaiserslautern 4x králem střelců. Kde má na kontě 178 ligových branek. 13x titul mistr ligy. Komentuje dění ve fotbale na o2 TV sport a Nova sport
o Jiří Novotný - je bývalý československý reprezentant . Držitel nejvíce mistrovských titulů u nás 14x se Spartou. Hrál za Liberec, Kazaň, Blšany, Most, Ružomberok, Duklu.
o Ivan Hašek - bývalý československý reprezentant. Účastník M/S 1990 Italie hrál Sparta, Štrasbourg, Hirošima , Tréner národního mužstva , Sparty, v Emirátech. narodního týmu Libanonu. Je Členem prestižního Klubu ligových kanonýrů 8x Mistr Ligy se Spartou a 2x jako trenér.
o Martin Latka - je bývalý český fotbalista. Hrál za České Budějovice, Slavie Praha, Liberec, Mimo Česko působil na klubové úrovni v Anglii Birmingham city, , Řecku Panionis, a Německo Fortuna Düsseldorfu
• známá jména (Lužnice Hockey Guys)
o Roman Blažek
o Josef Straka
o Jan BoháčDoprovodný program:hudební program v přilehlé sokolovně (dobrovolné vstupné)

čtvrtek 26.1. (20:00, sokolovna)
• Hcore DJs
• taneční hudba k poslechu a tanci


pátek 27.1. (21:30)
• DJ VEGY
• taneční hudba k poslechu a tanci

sobota 28.1. (20:00)
• koncert skupiny Manu Delight
o pražská cover kapela
o známé popové písně
• + DJ VEGY
Více o akci Winter hockey days 2023 na webu akce