PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


zvěřinec pana ezopa - divadlo navětvi


Divadlo / pro děti
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 11.08.2022 od 16:30 hod.

Místo: Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

Cena: dobrovolné

 
 

ČTVRTEČNÍ POHÁDKY
Letní divadelní představení pro děti pod širým nebem v parku u KD vždy od 16:30 h
Čtvrtek 11. srpna
ZVĚŘINEC PANA EZOPA – Divadlo NAVĚTVI
Kdysi jeden starý otrok procestoval svět. A tenhle pan Ezop si vymyslel svět svůj, o kterém vypravoval příběhy, kde se zvířátka chovají a mluví úplně stejně jako my. Moudrost sbalená na cesty pro nejmenší, menší i ty větší. Hrají: Matěj Kroupa a Jakub Baran.


Více o akci zvěřinec pana ezopa - divadlo navětvi na webu akce


e-mail na pořadatele: film@kd-veseli.cz
Třeboňská nokturna spustila předprodej na 20. ročník

Festival klasické hudby, Třeboňská nokturna, spouštil předprodej na letní část, která se koná od 11. do 15. července na různých místech Třeboně. Vystoupí na něm Talichovo kvarteto, PhilHarmonia Octet, Rozhlasový Big Band Gustava Broma, Jiří Stivín & Jaroslav Šindler, Eliška Weissová a mnoho dalších. V rámci večerního setkání vyzpovídá 23. února moderátorka Martina Kociánová geologa a spisovatele Václava Cílka. Koncertní řadu zakončí 23. března pásmo Madrigal včera a dnes s Ensemble Baroque Quintet. Zimní večery uvede moderátorka a hudební vědkyně Eva Hazdrová-Kopecká. Předprodej běží na webu trebonskanocturna.cz, kde naleznete také kompletní festivalový program. (dap)

 

The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


KČT - výroční členská schůze odboru KČT Milevsko

Ostatní / setkání
Dům kultury Milevsko
31.01.2023 od 18:00 hod.