PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Benefiční divadlo Vzkříšení pro RC Radost


Divadlo / komedie
Město: Tábor

Datum: 30.09.2021 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

Cena: 200,- a 160,- Kč

 
 

RC Radost srdečně zve do DON Tábor na benefiční představení Vzkříšení v podání DS Chvalovský Soběslav.

Vynikající divadelní hru napsal David Doubt (DD), což je pseudonym pro kolektiv herců a pracovníků pražského Dejvického Divadla a Vladimír Mikulka o textu hry napsal: "Virtuózně napsaná hra s paradoxy, ve které se vše a všechno několikrát převrátí ve svůj opak."

Soběslavští divadelníci hru nastudovali pod režijním vedením Vlastimila Slabého a s velkým úspěchem v premiéře uvedli v srpnu 2020 v KD v Soběslavi.
Nyní máte možnost shlédnout Vzkříšení v Divadle Oskara Nedbala v Táboře na slavnostní benefiční akci pro RC Radost, kdy všichni účinkující laskavě vystoupí bez nároku na honorář.
Celý výtěžek ze vstupného poputuje na provoz psychologické poradny, jež pomáhá rodinám s dětmi, partnerům i jednotlivcům v tíživých životních situacích a poskytuje jim psychologickou i terapeutickou pomoc.

Na jevišti uvidíte Renátu Bicerovou, Janu Janouškovou, Eriku Přibylovou, Marka Mácu Cihláře, Davida Lintnera, Martina Nováka, Mílu Řezníčka a Stanislava Tomšu.

Vstupenky v hodnotě 200,- Kč a 160,- Kč lze zakoupit v Antikvariátu Bastion (proti divadlu - pozor, do 21.9. dovolená!), v DUHOVCE Tábor (pár kroků od divadla - Žižkova 631) nebo přímo v RC Radost. Popř. nabízíme možnost rezervace a osobního předání po předchozí domluvě na tel. 778 407 725.

Těšíme se na divadelní zážitek i na společné setkání!

Foto: Stanislav Tošner


Více o akci Benefiční divadlo Vzkříšení pro RC Radost na webu akce


e-mail na pořadatele: pr@rcradost.cz
SMUTÉNKA: Zemřela světová hvězda jazzu George Mraz, písecký rodák

 Ve čtvrtek 16. září zemřela krátce po svých 77. narozeninách legenda, světový kontrabasista a písecký rodák Jiří George Mraz, který stál po boku zpěvačky Elly Fitzgerald, Stana Getze i Oscara Petersona. Po čtyřech měsících tak odešel za svým spoluhráčem, kamarádem - bubeníkem Ivanem Smažíkem. Na svém kontě má stovky nahraných alb a řadu turné s dalšími osobnostmi jako Stan Getz, Chet Baker, Oscar Peterson, Bill Evans, Dizzy Gillespie, Charlie Mingus, John Abercombie, Joe Lovano, Stephane Grappelli, Kenny Burrell, McCoy Tyner, John Scofield, Richie Beirach, Herbie Hancock, Michel Petrucciani, nebo Joe Henderson. V roce 2016 prodělal George Mráz náročnou operaci, kdy mu byla odstraněna z pancreasu cysta a zákrok se neobešel bez komplikací - infarkt a infekce. Podrobnosti připravujeme. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Docela malý festival o autismu - jiný úhel pohledu

Festival / divadlo, debata, básně, příběhy
Střelnice - Spolkový dům, Žižkova 249, Tábor
19.09.2021 od 16:00 hod.

 

Michal k snídani

Pro děti
Dům kultury Milevsko
19.09.2021 od 17:00 hod.