PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dingo + Severní nástupiště


Hudba / koncert / country - alternative - folk




Město: Prachatice

Datum: 03.07.2021 od 18:00 hod.

Místo: Kralova vila

 
 

 Zahřívací party festivalu Vivat Vila #2! 
Na podporu Kralovy vily a oživení města Prachatice, ve spolupráci s budějovickou Světadílnou.

Držte si klobouky! Večer s tím nejlepším country, které můžete dneska v Čechách slyšet. S baťohama, celtama, ve starejch kanadách, přeneste se s námi do americké prérie.
Vstup bez klobouku na vlastní nebezpečí

D I N G O
Zpropadený psi! Pět kovbojů, na který je vypsána odměna za šíření kvalitní country hudby. Pět statečných s kloboukama a kšiltovkama. Pět fér kluků z Prahy, co na všechny koncerty jezdí vlakem. Naše srdeční záležitost. Jsm rádi, že se dobří holubi vracejí na místo činu. Pif paf!

S E V E R N Í N Á S T U P I Š T Ě
"Ve vlaku ve vleku života tahám se s vlastním tělem..." Severní nástupiště posiluje poetiku táborovejch ohňů potenciálem Molotovova koktejlu. Koleje vedou vždycky ven z města - nikdy naopak - a my se po nich vydáváme pryč a dál. Nastup si, ať to zase neodjede bez tebe.

S V Ě T A D Í L N A
Skejťáci z Budějc pod vedením Mr. Chuckenskyho budou po celou dobu koncertu okupovat území vily se svým country stánkem, normální kávou a střelnicí! Vystřel si lístek na festival nebo spoďáry.

V I V A T V I L A 2
Na místě bude k dispozici 30 lístků za zvýhodněnou předprodejovou cenu. Tak moc jsme na Vás hodný.





SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


R.U.R. (Karel Čapek) - Divadlo Na břehu

Divadlo / drama
Barokní dvůr Borotín (naproti hradu Borotín)
07.06.2026 od 17:00 hod.

 

MIMIfest - 4. ročník

Festival / pro děti
Mimi Kafe
07.06.2026 od 10:00 hod.