PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jiří Kolbaba - Piráti z Karibiku


Ostatní / setkání / beseda
Město: Milevsko

Datum: 08.03.2021 od 18:00 hod.

Místo: Milevské kino

Cena: 250 Kč

 
 

Oblíbený cestovatel a fotograf vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí z nich textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do přednášek o krásách světa.
Milevsko navštíví tentokrát s vyprávěním o slunném Karibiku. Přijďte si poslechnout úžasné vyprávění předního českého cestovatele. Navštívíme Panenské ostrovy a mnoho exotických ostrovů Malých a Velkých Antil. Karibik, to je ráj romantických cestovatelů.


Více o akci Jiří Kolbaba - Piráti z Karibiku na webu akce


e-mail na pořadatele: info@milevskem.cz
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.