PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


světy barevných stínů aneb barevné zrcadlení


Výstava / vánoční výstava obrazů
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 29.11.2020 - 31.01.2021 od 16:00 hod.

Místo: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Cena: 20 Kč

 
 

SVĚTY BAREVNÝCH STÍNŮ
aneb barevné zrcadlení. Vernisáž vánoční prodejní výstavy obrazů Zdenky Zoorové. Malířka Zdenka Zoorová se narodila na Vysočině a v tomto kraji žije dodnes. Vystudovala SOUŠP ve Světlé nad Sázavou a malování se věnovala průběžně po celý život. Před několika lety se rozhodla jít jen cestou s vůní barev.
Její obrazy s příběhy jsou jak u nás, tak i v zahraničí. Některé letěly i za oceán a některé stále na to své místo čekají. „Každý obraz je originál, každý něco v lidech probudí a v každém se dá najít kousek vlastního příběhu. Kolem nás je mnoho zahalených obrazů, které vám všem chci odkrýt a nechat je žít a vás na chvíli snít,“ Zdenka Zoorová.
Vernisáž výstavy od 16:00 hodin, o hudební doprovod se postará Klarinetový soubor Prachatice. Výstava poté potrvá od 30. listopadu 2020 do 31. ledna 2021, výstavní místnost KD, otevřeno bude každý čtvrtek od 13 do 17 hodin nebo i v jiný den a čas po předchozí telefonické domluvě, vstupné: 20 Kč. Pokud by nebylo možné uspořádat vernisáž, bude se konat dernisáž, a to v neděli 31. ledna 2021 od 16 hodin.


Více o akci světy barevných stínů aneb barevné zrcadlení na webu akce


e-mail na pořadatele: film@kd-veseli.cz