PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soukromé rozhovory


Divadlo / drama
Město: Tábor

Datum: 20.10.2020 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál

Cena: 300, 270, 240 Kč

 
 

Divadelní spolek Jedl Praha

Nemyslíš, miláčku, že v tom, co nás potkalo, je nějaký smysl?

Bergmanovská variace na téma manželství a ztráty víry je krutě zábavnou podívanou dokonale zachycující rozdílné vnímání světa u muže a ženy. Anna se schází s pastorem Jacobem a svěřuje se mu o mimomanželském poměru s mladším mužem, o jejím vztahu k manželovi a tísni, kterou pociťuje v jeho přítomnosti. O odporu k životu, který žije, a o životě, který by žít chtěla. Silnou bergmanovskou náladu podtrhuje živá hudba v podání prvního trumpetisty České filharmonie Ladislava Kozderky.

Divadelní spolek Jedl založili režisér Jan Nebeský, herec David Prachař a herečka a scenáristka Lucie Trmíková v roce 2011. V současné době patří k nejuznávanějším nezávislým souborům s charakteristickou poetikou, důrazem na vlastní interpretaci klasických textů, kterým nechybí ironie, černý humor a výrazné herectví. Lucie Trmíková obdržela za roli Anny Cenu Thálie v kategorii činohra.

Soukromé rozhovory v režii Jana Nebeského jsou mimořádně intenzivním ponorem do těch nejděsivějších hloubek vztahu mezi ženou a mužem. Zobrazované peklo má ovšem svou směšnou rovinu a ta je nejenom zábavná, ale také přesně vyjadřuje to, jak život nikdy není černobílý. -
Jana Machalická, Lidové noviny

Autor
Ingmar Bergman, Lucie Trmíková

Režie
Jan Nebeský

Hrají
Lucie Trmíková, Martin Pechlát, Alois Švehlík a na trumpetu Ladislav Kozderka

Délka představení
105 minut


Více o akci Soukromé rozhovory na webu akce


e-mail na pořadatele: zemanova@divadlotabor.cz