PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bratři Ebenové + Robert Křesťan a Druhá tráva


Hudba / koncert / folk - country - soul - rock
Město: Milevsko

Datum: 02.08.2020 od 20:00 hod.

Místo: Milevsko - klášter

Cena: předprodej 490 Kč, na místě 59

 
 

Dům kultury Milevsko ve spolupráce s milevským klášterem Vám přináší Dvojkoncert skupin Robert Křesťan a Druhá tráva a Bratři Ebenové.

Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský sound, obohacený dalšími nástroji. Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru.
Robert Křesťan a Druhá tráva je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po USA.
Přijďte si vychutnat vzácné setkání našich předních umělců na večeru plném jemné ironie, svižného slovníku, neotřelých rýmů a skvělých instrumentálních výkonů, které si získaly publikum napříč hudebními žánry.

Koncert se koná na 1. nádvoří milevského kláštera. Počet míst k sezení je omezen.


Více o akci Bratři Ebenové + Robert Křesťan a Druhá tráva na webu akce


e-mail na pořadatele: info@milevskem.cz