PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Liz Lochheadová – PERFECT DAYS


Divadlo / komedie
Město: Český Krumlov

Datum: 24.02.2020 od 19:30 hod.

Místo: Městské divadlo Český Krumlov

Cena: 500 Kč

 
 

Pro ženy, které chtějí být šťastné a muže, kteří se toho nebojí.“
Režie: PETR KRACIK

Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy.

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká?
Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

LENKA VLASÁKOVÁ, JAN DOLANSKÝ A JAN HOFMAN v hlavních rolích této vynikající romantické komedie o ženách, ale nejen pro ženy. Vtipná i dojemná podívaná prostřednictvím vynikajících hereckých výkonů.


Více o akci Liz Lochheadová – PERFECT DAYS na webu akce


e-mail na pořadatele: vstupenky@divadlock.cz
SMUTÉNKA: Zemřel skladatel Krzysztof Penderecki

Do hudebního nebe odešla v neděli 29. března další legenda, ve věku 86 let po dlouhé, vážné nemoci zemřel skladatel Krzysztof Penderecki. Polský hudebník patřil k nejuznávanějším skladatelům na světě. Pendereckého proslavily velké orchestrální skladby i opery, neotřelých, avantgardních kompozic. Skládal rovněž filmovou hudbu, a to například k filmům Vymítač ďábla Williama Friedkina, osvícení Stanley Kubricka či Zběsilost v srdci od Davida Lynche. Za svou hudbu získal čtyři ocenění Grammy. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat