PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Nasvícení města Sezimovo Ústí


Ostatní
Město: Sezimovo Ústí

Datum: 29.11.2019 od 17:00 hod.

Místo: náměstí Tomáše Bati Sezimovo Ústí

 
 

Advent se blíží, ulice už dýchají předvánoční náladou. V srdci Sezimova Ústí, na náměstí Tomáše Bati, čeká ozdobený vánoční strom, až se rozzáří jeho světla.

Ta magická chvíle nastane v pátek 29. listopadu v 17 hodin. V ten čas se na náměstí Tomáše Bati objeví nebeská bytost tak jedinečná, že se na ni vyplatí přijet podívat i z daleka a s fotoaparátem v ruce. K vánočnímu stromu totiž přijde třináctimetrový anděl, rozsvítí ho a zároveň se rozzáří světelná výzdoba města. O laskavou přítomnost nepřehlédnutelného anděla se postaralo Divadlo Kvelb.

Poté centrum dění navštíví anděl Petr a požádá děti, aby mu předávaly svá napsaná vánoční přání pro Ježíška. Jakmile je bude mít všechny, odešle listy „Nebeskou poštou“ k vyřízení. Příjemnou náladu podpoří vystoupení hudební skupiny RK Band.

Další částí svátečního večera budou filmové pohádky pro děti. Užijí si je zdarma a v teple blízkého kina Spektrum. Od 18 hodin zde bude malé diváky bavit sedmdesátiminutové pásmo vánočních příběhů s názvem Pohádky pod stromeček.


Více o akci Nasvícení města Sezimovo Ústí na webu akce


e-mail na pořadatele: infocentrum@sezimovo-usti.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Pavel Kolmačka

Ostatní / setkání / autorské čtení a beseda
Městská knihovna Veselí nad Lužnicí
12.11.2019 od 18:30 hod.

 

Přednáška - Sociální sítě

Ostatní / setkání
Dům kultury Milevsko
12.11.2019 od 09:00 hod.