PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu 2019


Sport / jiný / motokros - enduro
Město: Jinín

Datum: 25.08.2019 od 12:00 hod.

Místo: Areál Jinín

 
 

 Po roce plném úprav, výstavby a zdokonalování se můžete těšit na návrat motokrosového areálu v Jiníně mezi elitní pořadatele. Jedna z nejmodernějších tratí v České republice vás zve na poslední podnik Kůta Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.


V areálu se udála spousta změn, počínaje automatickým zavlažovacím systémem, startovacími rošty jedinečnými ve střední Evropě (používají se pouze při závodech Mistrovství světa), konče vybudováním nového bistra pro závodníky a diváky.

V nejprestižnější třídě MX1 souboj o titul mezi Maďarem Bencem Szvobodou a Čechem Filipem Neugebauerem - rozdíl mezi jezdci jsou pouhé dva body. Třetí v pořadí, jihočeský rodák z nedaleké Heřmaňe - Václav Kovář ztrácí 29 bodů. Tito 3 jezdci si to v Jiníně rozdají o titul!

Ve třídě MX2 dělí vedoucího Martina Krče od druhého v pořadí Slováka Šimona
Jošta 14 bodů. Třetí je se ztrátou 34 bodů na vedoucí pozici Jonáš Nedvěd. I zde tedy proběhnou přímé boje o titul!

Třída žen má v letošním roce vládkyni v Kristýně Vítkové, která má před závěrečným závodem náskok 46ti bodů před Barborou Laňkovou. Kristýně tedy stačí získat v první jízdě 4 body a může začít slavit titul. Třetí v pořadí je Marika Mlýnková.

V průběhu závodního dne bude probíhat autogramiáda jediných mistrů světa v motokrosu národů - legend českého motokrosu Jaroslava Falty, Zdeňka Velkého, Antonína Baborovského a Jiřího Churavého.

Finálové jízdy ve 13 hodin


Více o akci Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu 2019 na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dva nahatý chlapi

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
19.01.2020 od 19:00 hod.

 

Fautores Flautae a hosté

Hudba / koncert / flétnový koncert
Trojice
19.01.2020 od 17:00 hod.