PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hudební sklepy - Jan Spálený & ASPM


Hudba
Město: Milevsko

Datum: 27.09.2019 od 19:30 hod.

Místo: Milevsko - Galerie M

Cena: 250 a 290 Kč

 
 

Multiinstrumentalista a zpěvák Jan Spálený vydal letos na jaře po devítileté vydavatelské odmlce se skupinou ASPM nové album "Nemůžu popadnout tvůj dech", na které nahrál skladby, které představují vrchol koncertů ASPM, a které se v průběhu let proměňovaly a zrály. „Na rozdíl od posledního alba Zpráva odeslána, které bylo potemnělé, je toto album slunce ve větvích starého dubu,“ popsal Jan Spálený.
Jako multiinstrumentalista a multižánrový hudebník hrál kromě klavíru v dětství i na housle a po „prokymácení se“ pubertou objevil dixieland, první bránu do světa jazzu a improvizace. Využíval střídavě trombón, tubu, barytonsaxofon a v šestapadesátém roce svého věku se začal učit hrát na kornet. V průběhu let hrával dixieland, rock´n´roll, rhythm & blues, s bratrem Petrem měli kapely Hipp's a Apollobeat, hostoval v popových kapelách i ve vážné hudbě. Se skupinou A.S.P.M. zahraje své nestárnoucí písničky.
Účinkují: Jan Spálený – piano, zpěv, Radek Krampl – vibrafon; Michal Gera – trubka; Filip Spálený – basová kytara, kontrabasová tuba, Filip Jeníček – bicí, perkuse.


Více o akci Hudební sklepy - Jan Spálený & ASPM na webu akce


e-mail na pořadatele: galerie@milevskem.cz