PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Naše Chutě 2019


Festival / gastronomie
Město: Tábor

Datum: 18.08.2019 od 11:00 hod.

Místo: Střelnice

 
 

 6. ročník festivalu lokální gastronomie Naše chutě nabídne kromě táborských podniků i lokálně smýšlející podniky z dalších koutů České republiky. Přijede skvělá Eska oceněná michelinským bibem, kreativní strakonický podnik Sůl & Řepa, kde válí Pavel Drdel, kterého můžete znát z pořadu Sama doma. Chybět nebudou ani mladí nymburští Bistro Na Staré poště, kteří to také jedou krásně lokálně. Stejně jako Klika Kitchen & Coffee z Českých Budějovic, kteří vaří z krásných surovin ve své hotelové restauraci.

Hudební program nabídne 20 - ti člený táborský Swing Band Tábor či jazzman Jára Bárta s kapelou.

Vzhledem k tomu, že nejlepší recyklace je vyhnout se jednorázovému nádobí úplně, domluvili jsme se s Diakonie Rolnička a ti vám na místě prodají hezký porcelánový talíř, který si buď můžete nechat či ho vrátit zpět Rolničce. Ideálně si můžete talíř přinést vlastní. Místo na oplach talíře mezi jídly poskytneme.

Doprovodný program nabídne zajímavou panelovou diskuzi nad stavem české gastronomie QUO VADIS ČESKÁ GASTRONOMIE v podání předních osobností tématu se věnujících: Autorka kuchařek a bistra Sisters Hana Michopulu, blogerka a foodkritička Klára Donathová z Dojedeno a nemůže chybět Lukáš Hejlík, jehož Gastromapa Lukáše Hejlíka již pár let mapuje zajímavé podniky po celé České republice. Diskuzi bude moderovat Juliana Maškrtnica, úspěšná chleboblogerka a moderárka pořadu Ve vlastní šťávě na Radio Wave.
Program doplní praktické ukázky účastníků II. gastronomického symposia POČÁTKY, které se bude konat týden předtím na Sudkově dole.
V 17:00 se můžete těšit na pohádku Divadlo Dokola Jak se Jíra mlynářem stal.

vstupné 100,-
(do 15 let a nad 70 let zdarma)


Více o akci Naše Chutě 2019 na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dva nahatý chlapi

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
19.01.2020 od 19:00 hod.

 

Fautores Flautae a hosté

Hudba / koncert / flétnový koncert
Trojice
19.01.2020 od 17:00 hod.