PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Budějovický Majáles 2019/ Dirty Blondes, Quiet Entropy a Cox&Vox


Hudba / koncert / r&r
Město: České Budějovice

Datum: 20.05.2019 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud

 
 

 Quiet Entropy 20:15
ROCK / ČESKO
Quiet Entropy z Českých Budějovic je skupina složená ze dvou kytaristů, basáka, bubeníka a zpěváko-klávesáka. Celkově je baví rock a neradi se vymezují, takže nejsou konkrétně žánrově definovatelní. Parta kluků sesbíraná napříč ročníky Jirsíkárny se do majálesu zapojuje prakticky od doby, kdy spolu začaly hrát. Začlo to koncerty na jamech a letos odstartujou pondělní party ve Velbloudu.

Cox&Vox 21:30
ROCK'N'ROLL / ČESKO
Tahle parta čtyř kluků z Plzně s námi pojede pondělní party v Bloudu v jejich stylu PLAY LOUD&GO HARD.

Dirty Blondes 23:00
ROCK'N'ROLL / ČESKO
Nebezpečná pražská sebranka hrající dirty rock'n'roll ve Velbloudu! Pořádná show se skvělým ženským vokálem, kytarami ve vzduchu i s hořícími bicí. To vše se může stát, tak si to nenech ujít.Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce