PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Putování krajinou jako kulturně-spirituální aktivita


Ostatní / přednáška
Město: Tábor

Datum: 23.05.2019 od 19:00 hod.

Místo: BaoDílna, Pražská 157, Tábor

Cena: 100,-

 
 

O krajině bylo napsáno a řečeno mnohé. K tomuto tématu se dají přidávat další a další aspekty, které by je rozšiřovaly do nekonečna. Anebo se dá vrátit na počátek, totiž k vlastními prožitku procházení krajinou a jejího působení na člověka. Spojit znovu přírodní, kulturní a spirituální aspekty v autentické reflexi, která snad umožní vidět některé věci nově. Jak souvisí barokní recepce středověké mystiky s proměnami středoevropské krajiny? V čem se Bouvard a Pécuchet

inspirovali u Baudelaira? Jak zažívat v krajině to, co známe z postapokalyptických sci-fi? A co je vůbec putování a jaké je to speciálně přes noc a v zimě.


Více o akci Putování krajinou jako kulturně-spirituální aktivita na webu akce


e-mail na pořadatele: posta@septemartes.cz
Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce