PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


III. Ples města České Budějovice


Hudba / taneční zábava




Město: České Budějovice

Datum: 23.02.2019 od 19:00 hod.

Místo: Metropol

 
 

 Statutární město České Budějovice a jeho společnosti Jihočeské divadlo p. o., Dopravní podnik města ČB a. s., Teplárna ČB a. s., Lesy a rybníky města ČB s. r. o., Sportovní zařízení města ČB p. o., SPRÁVA DOMŮ s. r. o. pořádají III. PLES MĚSTA.

Večerem provedou mladí herci činohry Jihočeského divadla Kamila Janovičová a Dan Kranich

Večer zahájí ve 20:00 s nepochybně dobrou náladou Orchestr Jihočeské divadla pod taktovkou argentinského dirigenta Maria De Rose a Golden Big Band Prague, jeden z nejlepších swingových orchestrů. Taneční sety zpestří choreografie mezinárodního baletního souboru Jihočeského divadla, písně Osvobozeného divadla, Barbora Poláková s kapelou nebo nezapomenutelné hity kapely Queen v podání Freddie Mercury revival.

V kulečníkovém sálu si můžete poslechnout jazzové skladby Silver Band nebo současnou hudbu pojatou uskupením Modrý cimbál.
Nebude chybět losování atraktivních cen, které věnovaly podniky města České Budějovice, ani tradiční fotokoutek – tentokrát ve stylu La Traviata.

Více na http://ples.c-budejovice.cz

Vstupenky v ceně 450 Kč a 400 Kč lze zakoupit v síti www.cbsystem.cz







Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 




Kultura dnes


NEREZ & LUCIA

Hudba / koncert
Jihočeské divadlo
24.03.2019 od 19:00 hod.

 

Domaci@stesti.hned

Divadlo
Dům kultury Milevsko
24.03.2019 od 19:00 hod.