PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


19. narozeniny klubu & Manene


Hudba / party / main stage: EDM, electro, disco Oldies stage: Oldies
Město: Sezimovo Ústí

Datum: 06.04.2019 - 07.04.2019 od 21:00 hod.

Místo: Disco Apollo, Sezimovo Ústí

Cena: 99

 
 

19. narozeniny Disco Apollo, se budou konat v sobotu 6. dubna 2019. Hlavní hvězdou bude DJ Manene, společně s ním se představí trojice domácích DJ - Milan Bílek, Lukhe, Fallo.

Předpordje vstupenek od 1.3. 2019 APOLLO BAR, každý víkend.

MANENE je bezesporu jedna z nejvýraznějších osobností na české taneční scéně. Za DJským pultem už je od 15 let a rok od roku roste stále výš.
Za svou práci a snahu dostal osboního i veřejného uznání od jmen jako je JAUZ, MOKSI, Alan Walker, Mike Cervello a další.
V roce 2014 vydal svůj první debutový singl „This is Fragola“, který si vysloužil podporu od mnoha jmen světového formátu jako je Ferry Corsten (NL), Steve Aoki (USA), Marco V (NL), Matisse & Sadko (RU) nebo Juicy M (RU). Díky tomu byl požádán od Juicy M o remix jejího tracku s názvem „Superhero“. V roce 2014 také nahrál track s oficiální zpěvačkou labelu Armada. Zlomový okamžik nastal po zahrání jeho tracku „Boom“ na světoznámém festivalu ULTRA MUSIC FESTIVAL V MIAMI. Jako jeden z mála českých DJs absolvuje za rok více než 30 zahraničních show po celé Evropě včetně show na světoznámém festivalu - AMSTERDAM DANCE EVENT.
V roce 2017 supportoval americkou hvězdu JAUZ a právě on ho po osobním setkaní nasměroval na správnou cestu. Netrvalo dlouho a Maneneho oslovilo holandské duo DIRTCAPS, díky nimž vydal na světovém labelu ARMADA track „ANT“. Následovalo pozvání na oficiální DIRTCAPS LABEL PARTY do Amsterdamu a momentálně pracují na společném tracku. Pozvaní do Barcelony na epicky ABROADFEST po boku hvězd jako Sikdope, Marshmello Slushii a další, Rezidence GRAVITY FESTIVALU to byl 2017! A ješte ten stejný rok si JAUZ vyžádal MANENE jako svůj officialní support na jeho CZ zastávku.

Manene je také momentálně rezidentem nejmodernějšího klubu EPIC v České republice. Jeho noc „Drink vodka or die“ vyprodává kluby po celé republice a sklízí velké úspěchy a vysokou návštěvnost. Brand MANENE si zakládá na odlišnosti a originalitě od domácí EDM scény. Na reprezenatci naší sceny v zahraniční. Jeho set mohl být slyšen v pěkné řádce zemí jako například Anglie, Švýcarsko, Rakousko, Estonsko, Finsko, Malta, Belgie, Německo, Španělsko a mnoho dalších.

Oldies stage: DJ Fany

❌ speciální LED Finlandia Vodka Bar
❌ tým gogo tanečnic
❌ sexy hostesky a originální dárečky FV
❌ cryo gun / koktejlový bar / fotoreport / aftermovie
❌ dámy do 00:00 koktejl jako pozornost
❌ dekroace / narozeninový dort / přípitek

!!!


Více o akci 19. narozeniny klubu & Manene na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Footfest 2019

Hudba / festival / rock - punk - pop - ska - fotbal
Fotbalové hřiště, Želeč
18.07.2019 - 20.07.2019 od 16:00 hod.
vícedenní akce

 

Milevské léto - Rightnow a Maddie

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2019 od 18:00 hod.

 

Klášterní koncerty - Václav Noid Bárta

Hudba / koncert / pop - rock
Vyšší Brod - klášterní zahrada
18.07.2019 - 07.09.2019 od 19:00 hod.
vícedenní akce