PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Never Sol / Chamaleo tour


Hudba / koncert
Město: Písek

Datum: 20.03.2019 od 20:00 hod.

Místo: Balzam Café

 
 

 Never Sol vydala 19.10 nové album CHAMALEO a po jeho úspěšném křtu, který se konal v Paláci Akropolis, vyráží toto jaro s novým repertoárem a v novém tří členném live složení na koncertní podia.


Druhé studiové album se opírá především o zvuk analogových syntezátorů promítajících se v melancholických harmoniích a Never Sol ji nahrála ve své strahovské audiobotanické svatyni. Pochmurné, ale přesto vřelé a laskavé krajiny, vrstvené plochy hlasů a syntezátorů doplněné samply zvuků města i samoty.

Never Sol (Sára Vondrášková) je pražská producentka, písničkárka a zpěvačka a v roce 2012 se poprvé představila veřejnosti filmovou písní Lay Down, která vznikla pro film Davida Ondříčka Ve Stínu. Rok poté vydala ve spolupráci s producentem Jan P. Muchowem svou debutovou desku Under Quiet, která následně vyšla v celosvětové reedici u renomovaného německého labelu Denovali Records. V posledních letech se Never Sol zůčastnila prestižní Red Bull Music Academy v Tokyu, působila v live bandu Floexe a věnovala se tvorbě hudby pro taneční představení s kolektivem Burki&com. Nyní vydává své druhé sólové album CHAMALEO, na kterém se tentokrát ujala i producenstké role.