PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Noc literatury 2018


Festival / literární meeting
Město: Tábor

Datum: 13.06.2018 od 18:00 hod.

Místo: Tábor, Staré Město

Cena: zdarma

 
 

Noc literatury je literární happening, který si klade za cíl seznamovat veřejnost se současnou evropskou literaturou. V Táboře se Noc literatury koná již po šesté v řadě a vždy ji navštíví téměř 1000 návštěvníků. Stavte se letos i vy!

Ptáte se, jací hosté letos přijali naše pozvání? Jsou to manželé Kateřina a Miroslav Nimrichtrovi, novináři Petr Vizina a Izabela Niepřejová, kočičí máma a pedagožka Petra Žallmannová, scénáristka a překladatelka Tereza Semotamová a v neposlední řadě také herec Aleš Procházka, kterého možná znáte jako dabéra Severuse Snapea z filmů o Harrym Potterovi.

A kam se s námi letos podíváte? Stavte se v antikvariátu Bastion, v literární kavárně Jednota, v Kočičí kavárně U Surinky, v Muzeu pivovarnictví i na matrice! Na všech místech začnou naši hosté paralelně číst úderem šesté hodiny večer a každou půl hodinu svou ukázku zopakují až do půl deváté večer. Obkružte Staré Město a bavte se!

PS: Máme pro vás také bohatý doprovodný program! Všechny rodiče a jejich ratolesti zveme na rodinné čtení od 15 do 18 hodin do dobročinného obchodu hospice v OD Dvořák. Celou Noc literatury také netradičně zakončíme - v půl deváté zamiřte na veřejné fórum na Žižkovo náměstí. Popovídáme si tu o literatuře, kultuře a podpoříme veřejnoprávní média.

Prožijte spolu s námi šestou literární noc pod hvězdami - 13. června od 18 do 22 hodin.


Více o akci Noc literatury 2018 na webu akce


e-mail na pořadatele: katerina.simova@mkta.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Zahajovací koncert Veselské ozvěny 2018

Hudba / koncert
Kostel Povýšení sv. Kříže Veselí nad Lužnicí
24.06.2018 od 18:00 hod.

 

Transforma 2018

Festival / hudba - diskuse - architektura - sport
Trafačka, Cesta, Stánek, Jednota aj.
24.06.2018

 

Slavnosti pětilisté růže 2018

Festival / městská slavnost
centrum města
24.06.2018 od 09:00 hod.