PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Všechno bude fajn / promítání a diskuze


Kino / film
Město: Tábor

Datum: 17.05.2018 od 19:00 hod.

Místo: Jednota Pražská 158, 39001 Tábor

 
 

PRVNÍ PROMÍTÁNÍ V JEDNOTĚ a hned taková věc.

Film nominovaný na ceny filmové kritiky 2018 z rukou režiséra Robina Kvapila a scénáristy Pavla Šplíchala (A2, prigl.cz), který jako skalní fanoušek táborských reálií dorazí i na diskuzi.
Satirické komediální drama se sociálním přesahem jak Brno.
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

Hlavní roli ve filmu hraje Brno. Sdružuje několik příběhových linií filmu, které se postupem filmového vyprávění setkávají i dějově. Hlavní osu filmu tvoří příběh Standy Kadlece, až příliš důvěřivého a hodného člověka a jeho těhotné ženy Aleny. Na druhé straně to je příběh Ladiho, nejbližšího asistenta brněnského primátora Langa. Ladi je Standovým spolužákem z gymnázia. Svou povahou nicméně Standův protipól. Zatímco Standova dobrota a slušné chování odsuzují Standu k životní roli „lůzra“, Ladi sbírá bezostyšné úspěchy. Postupně ale poznáváme, kdo ve skutečnosti ztrácí nejvíce... Další linie představují Brno prostřednictvím Brňáků - typových obyvatel s typovými přístupy k životu. Bratříčci zastupitelé - vysloužilí ale upřímní revolucionáři - „roztomilí“ xenofobové a autističtí umělci.


Více o akci Všechno bude fajn / promítání a diskuze na webu akce
Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.