PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zahradní slavnost | Má touho! Má lásko! Má spáso!


Ostatní / slavnostní zakončení sezony s programem
Město: Tábor

Datum: 14.06.2018 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál a divadelní park

Cena: 200, 80 Kč

 
 

Vážení předplatitelé a přátelé divadla,
se smutkem v srdci Vám oznamujeme, že divadelní sezona se chýlí ke konci. Rádi bychom se s Vámi při té příležitosti rozloučili a poděkovali za Vaši věrnost a společnost. To Vy dáváte našemu divadlu smysl a naplňujete nás radostí! Rozloučíme se stylově novocirkusovým představením Funus a posléze na neformálním korzu v divadelním parku. Přijďte se potkat a seznámit i s těmi, kteří tvoří naše divadlo. Slavnostní zakončení divadelní sezony je ideální příležitostí.
Pobavíme Vás tanečním překvapením a s Vaší pomocí zasadíme v divadelním parku nový strom místo padesátileté douglasky, která nás letos opustila. Divadelní kavárna Vás obslouží v patře i v parku a atmosféru podbarví temné a vášnivé tango souboru Capella Brava.

19.00 Bratři v tricku Praha: FUNUS (velký sál)
Ochutnejte pohřební koktejl černé grotesky a poetických obrazů namíchaný pomocí cirkusových disciplín. Autorské představení Funus je posledním hřebíčkem do rakve za úspěšnou Plovárnou a vzniká opět ve spolupráci souboru Bratři v tricku s režisérkou Veronikou Poldauf Riedlbauchovou. A proto neváhejte, abyste nepřišli s křížkem po funuse!

20.00 Program v divadelním parku
přípitek s ředitelkou, sázení stromu, zátiší, Capella Brava – večer tanga, taneční překvapení

Těšíme se na Vás.

Cena pro předplatitele 80 Kč, ostatní veřejnost 200 Kč.


Více o akci Zahradní slavnost | Má touho! Má lásko! Má spáso! na webu akce


e-mail na pořadatele: buriankova@divadlotabor.cz
Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Ten Volt Shock, syrový post punk v Táboře

V neděli 19. srpna od 20 hodin se v táborské pivnici U Lva koná koncert německé party Ten Volt Shock (X-Mist Records, Gunner Records). Kapela je na německé nezávislé hudební scéně aktivní už od roku 2000. Za tu dobu objelo post punkové trio nejen Evropu, ale i USA, Australii a Japonsko, kde hrálo po boku kapel jako například Obits, Chinese Stars, Melt Banana, A-Frames nebo Vaz. Dva členy Ten Volt Shock mohli letos v Táboře vidět návštěvníci FreeDimFestu s jejich tanečnějším a rockovejšim projektem Yass. Společně s baskytarou zní víc punkově a syrověji. Vstupné na koncert je dobrovolné. (pk)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Paddington 2

Kino / film / britsko-francouzská rodinná komedie
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.08.2018 od 17:00 hod.

 

Divadlo Víťa Marčíka

Divadlo / pro děti
Veselské pískovny
19.08.2018 od 15:00 hod.

 

Naše chutě

Ostatní / jiný / gastro festival + hudba
Střelnice - zahrada
19.08.2018 od 11:00 hod.