PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jungle Expedition - Counterstrike (JAR)


Hudba / dj / dnb
Město: Písek

Datum: 22.09.2017 od 20:00 hod.

Místo: Divadélka

 
 

 Tohle bude nakládačka, jakou písečtí ještě nezažili. Z drum&bassového cirkusu utekl medvěd a zatoulal se k Písku. V pátek 22. září hodlá publikum rozsápat tvrdým dnb jeden z nejlepších DJ a pruducentů, jihoafrická mlátička Counterstrike.

V řežbě ho podpoří Dj Hanzall, pořadatel budějovických temných party Therapy Sessions, pro které tahle monstrózní party bude warm upem. Do hry se také zapojí domácí Keja a táborští pořadatelé oblíbených Welcome to the Jungle, Soundpolis Dj´s.

Warm-Up Therapy Sessions CZ
KD Vltava České Budějovice
FB událost:
https://www.facebook.com/events/145637076002819/?fref=ts


Counterstrike (JAR)
https://www.facebook.com/CounterstrikeDNB/

Už od roku 2001 otřásá světem zvuk jihoafrického dua, které má na svědomí legendární tracky jako Headbanger, Maniac nebo Rotterdam Sangomas VIP, brutální collaby Pentagram VIP (w. Gein), Motherfucking Skulls (w. Eye-D) či My Friends (w. The Outside Agency) a bezpočet drtivých remixů producentů jako Black Sun Empire, Zardonic, The Panacea, I:Gor, včetně asi nejznámějšího KC – Extreme Steel (Counterstrike Arena Remix)… Originální a nenapodobitelný styl dokonale fungujícího a vypilovaného beatu obohaceného prvky metalu a industrialu se v průběhu let vyvinul v třaskavou směs precizního zvukového inženýrství, která na párty nenechá nikoho v klidu. Justin Scholtemeyer aka Animal Chin, který svou pozici potvrzuje každým svým setem a dalším releasem, ať už na vlastní značce Algorythm, nebo na jiných světoznámých labelech, platí na poli tvrdého drum&bassu za skutečného a neotřesitelného titána! Nenechte si tuhle řežbu ujít...Rockový Koktejl v Košicích u Tábora už v pátek. Vystoupí na něm pět kapel v čele s Jaksi Taksi


V pátek 23. března se uskuteční v Domu Kultury v Košicích u Tábora Rockový koktejl. Na něj si pořadatelé přizvali několik rockových kapel, kterým vévodí známá skupina Jaksi Taksi. Před nimi ještě vystoupí Náhodný výběr, Brutální jahoda, Tommy Poser a Zelenina. Na návštěvníky kromě živé hudby čeká i koktejlový bar Saint James, populární hra Beer Pong a další vychytávky. Akce začíná ve 20:00 a vstupné na místě je 130Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Flamenco

Hudba / koncert / mimořádný kulturní zážitek
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
23.03.2018 od 17:00 hod.

 

Rockový Koktejl & Jaksi Taksi

Hudba / koncert / rock / punk
KD Košice
23.03.2018 - 24.03.2018 od 20:00 hod.
vícedenní akce

 

Krausberry

Hudba / koncert / rock - blues
Univerzita Tábor
23.03.2018 od 19:00 hod.

 

Kreativ soběslav

Ostatní / setkání / kreativní veletrh pro děti i dospělé
Kulturní dům Soběslav
23.03.2018 - 24.03.2018 od 09:00 hod.
vícedenní akce