PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Cestovatelský Gigatřesk speciál vol.2


Hudba / EDM, Rock, Disco
Město: Mladá Vožice

Datum: 08.09.2017 - 09.09.2017 od 20:30 hod.

Místo: Disco Atlanta

Cena: 50Kč

 
 

Speciál Gigatřesk
aneb Cesty za skvělými nákupy vol. 2

Sami si vylosujete 3 x pro dvě osoby jízdenky (plus se o vás kompletně postaráme) tam a zpět za vánočními nákupy do vyhlášené Vídně či Drážďan!!!
+ v dalším atraktivním losování budou vyhlášené maxikýble Captaina Morgana a ceněné vstupenky na akci roku - Harlej (pátek 13. října)

!!Velká facebooková soutěž!!
Všichni zúčastnění na této akci (stačí kliknout) v losování o celé září na Atlantě zdarma + tradiční drinky k tomu!!!

Hraje oblíbený dj Michael B.

velká bouchaná tequila 20,-Kč
velká vodka + semtex 25,-Kč
velký captain morgan + coca cola 29,-Kč!!!

Svozy na www.discomladavozice.cz


Více o akci Cestovatelský Gigatřesk speciál vol.2 na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.