PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Michal Šeps a Biopop


Hudba / Reggae
Město: Písek

Datum: 09.08.2017 od 19:00 hod.

Místo: Palackého sady

Cena: Zdarma

 
 

Nejlepší český zpěvák reggae Michal Šeps a skupina Biopop vystoupí ve středu 9. srpna v rámci Píseckého kulturního léta. Vstup zdarma.
Michal Šeps, zpěvák, hudebník a textař, který miluje reggae hudbu již od 9let, se věnuje hře na hammondy, kytaru, bicí a basu. Základem k hudbě mu byla hra na housle. Je to úžasný imitátor dechových nástrojů.
Jeho skladby směřují k Bohu, lásce a politickým názorům. Michal Šeps, rodák z Trutnova, v ČR poprvé hudebně zazářil v reality show Česko Slovenská SuperStar, kde zkončil třetí.

Středeční hudební produkci v Palackého sadech zahájí kapela Biopop. Muzika Biopop by se dala přirovnat k hudbě britských Coldplay nebo českého Kryštofa. Čtyřčlenná skupina zpívá česky vlastní písničky, což považuje za své plus.
Dráhu Biopop odstartoval její frontman Radomír Švec ze Stráže nad Nežárkou a ke spolupráci přizval Honzu Gajdoše na bicí, Jakuba Gaiera na kytaru a Zbyňka Krchňavého na baskytaru.

Přijďte si poslechnout skupinu Biopop a reggea – hudbu pocházející ze slunné Jamajky v podání Michala Šepse.

Palackého sady ve středu 9. srpna od 19.00.
Vstup zdarma.


Více o akci Michal Šeps a Biopop na webu akce
Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.