PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Michal Šeps a Biopop


Hudba / Reggae
Město: Písek

Datum: 09.08.2017 od 19:00 hod.

Místo: Palackého sady

Cena: Zdarma

 
 

Nejlepší český zpěvák reggae Michal Šeps a skupina Biopop vystoupí ve středu 9. srpna v rámci Píseckého kulturního léta. Vstup zdarma.
Michal Šeps, zpěvák, hudebník a textař, který miluje reggae hudbu již od 9let, se věnuje hře na hammondy, kytaru, bicí a basu. Základem k hudbě mu byla hra na housle. Je to úžasný imitátor dechových nástrojů.
Jeho skladby směřují k Bohu, lásce a politickým názorům. Michal Šeps, rodák z Trutnova, v ČR poprvé hudebně zazářil v reality show Česko Slovenská SuperStar, kde zkončil třetí.

Středeční hudební produkci v Palackého sadech zahájí kapela Biopop. Muzika Biopop by se dala přirovnat k hudbě britských Coldplay nebo českého Kryštofa. Čtyřčlenná skupina zpívá česky vlastní písničky, což považuje za své plus.
Dráhu Biopop odstartoval její frontman Radomír Švec ze Stráže nad Nežárkou a ke spolupráci přizval Honzu Gajdoše na bicí, Jakuba Gaiera na kytaru a Zbyňka Krchňavého na baskytaru.

Přijďte si poslechnout skupinu Biopop a reggea – hudbu pocházející ze slunné Jamajky v podání Michala Šepse.

Palackého sady ve středu 9. srpna od 19.00.
Vstup zdarma.


Více o akci Michal Šeps a Biopop na webu akce
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Roman Dragoun & HIS ANGELS

Hudba / koncert / rock - funk
Pod Čarou
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Milan Cais: Skrytý talent

Výstava / vernisáž
Divadlo Oskara Nedbala
21.01.2022 od 18:00 hod.