PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Benátský ples noci svatojánské s Cheironem


Ostatní / benefiční ples / vážná hudba / módní přehlídka / projížďky na lodičkách
Město: Tábor

Datum: 23.06.2017 od 19:00 hod.

Místo: Společenský dům Střelnice, Tábor

Cena: Předprodej vstupenek na www.ch

 
 

Jedinečný BENÁTSKÝ PLES se uskuteční v Táboře o Svatojánské noci v pátek 23. června 2017 od 19 hodin ve Společenském domě Střelnice. Barokní hudba, benátské masky, ohně i projížďky po hladině nočního Jordánu patří neodmyslitelně k tomuto slavnostnímu večeru.

Hned v úvodu zazní slavné dílo Antonia Vivaldiho „Čtvero ročních dob“ od Českých komorních symfoniků (sólo Vlastimil Kobrle - koncertní mistr Symfonického orchestru Českého rozhlasu). Benátský ples moderuje herečka Anna Polívková, k tanci zahraje Swing Band Tábor. Slavnostní večer prozáří módní přehlídka večerních šatů od známé návrhářky Petry Brzkové, příspěvky od youtuberky Sejrošky a půlnoční překvapení, které všem přítomným zatají dech.

Kromě vytříbeného kulturního programu bude možné si po celý večer užít lodičky plující po hladině Jordánu s vodními lampiony, po nichž lze poslat svá přání svatojánskou nocí. Dále je možné si zakoupit speciální vstupenky zahrnující večeři od šéfkuchaře táborské restaurace Goldie Martina Svatka, který na tuto akci připravil speciální večeři (pozor počet vstupenek omezen). Společenský oděv vítán, stejně tak jako benátské masky, které budou případně k dostání také na místě.

Benátský ples je zároveň benefiční akcí společnosti Cheiron T, která už dvacet let pracuje v Táboře s dětmi a mladými lidmi na „šikmé ploše“. Vstupenky je možné zakoupit online na stránkách (www.cheiront.cz/vstupenky) za 390 Kč (s večeří za 650 Kč) anebo přímo na místě za 450 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma.


Více o akci Benátský ples noci svatojánské s Cheironem na webu akce


e-mail na pořadatele: basikova@cheiront.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Karolína Berková a Karel Juráň

Hudba / koncert / z balkonu starého divadla
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - venkovní balkon
05.05.2021 od 09:30 hod.