PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Young Blood w/The Hybrids (DJ liNEGiv, 5th Element, iLL Minded)


Hudba / dj / dnb
Město: České Budějovice

Datum: 09.06.2017 od 20:00 hod.

Místo: Komiks klub

Cena: 50

 
 

 ★ The Hybrids ★
►DJ liNEGiv
Dj liNEGiv vlastním jménem Josef Janda, vykoukl na svět v roce 1993. Pochází z divokého západu, z Mariánských Lázních. Už od svých 12 let věděl, že sám sebe našel právě ve zlomených beatech. První drumandbassové vinyly měl ve své sbírce již v roce 2009. Za gramofony se postavil poprvé 17 letech se svým oblíbeným Jump Upem a začal se ukazovat na scéně jako Dj liNEGiv. V roce 2010 se stal členem západočeské 101 WARRIORS CREW, kteří mají na svědomí např. akci Hazrad Zone v Mar.Lázní.Od Jump Upu pomalu přechází v experimentování se stylem NeuroFunk, Deep a tvrdší melodické styly Drum & Bassu, kde má zálibu do teď. Klasické vinyly pomalu střídají CD a Flashdisc . Ve svých mixech preferuje, double-drop a dlouhé nápadité mixy. Vinyly vyřadil ze svého výběru a začal se věnovat digitálnímu hraní (3DECK). V roce 2015 začal kolaborovat s Empire Recordings . Přes svou hudební kariéru si stačil zahrát po boku dj's jako: Akira, Hanzall, Undergroundcity.cz , No Money, Volume Plus, Thiew, Pixie ,Bifidus Aktif , Black Sun Empire , Snookey, DEXIDE , N:Force , Wenkowsound.com , Dry-Rot , Zone 33 , Counterstrike , Forbidden Society .

►5th Element
K djingu jsem se dostal v roce 2010 a tím začalo i hraní na menších akcí a s partou bláznů vznikla pěti člená crew která si říkala WICKED MINDS. Tohle složení vydrželo 4 roky a za tu dobu se stihlo uspořádat spousty skvělých mejdanů s dj’s jako je: RIDO, PIXIE, SUKI, BIFIDUS AKTIF a to nejsou z daleka všechna jména. Během roku 2014 se crew rozpadla ale já jsem se chtěl dál věnovat hraní a tak vznikl můj nový projekt pod kterým jsem začal vystupovat a to jako 5TH ELEMENT který funguje do dnes. Od ragga jungle pomalu přecházím v experimentování se stylem NeuroFunk, Mainstrem a melodické styly Drum & Bassu, kde mám zálibu do teď. Rok jsem objížděl různé kluby a snažil se nazbírat co nejvíc zkušeností. Během roku 2015 jsem se dostal do Plzeňského klubu jménem Wave a zároveň začal spolupráci s Drum and Bass Production crew. Rok 2016 byl plný změn a přínosů, dostal jsem nabídku stát se rezidentním djem a promotérem klubu, zároveň jsem se přidal k pražské PORNBASSTERS crew. Za rok působení v klubu se povedlo dát do kupy skvělou partu a zrenovovat klub do rytmu DNB, do kterého přijala naše pozvání česká i zahraniční jména : HYPOXIA, B-COMPLEX, ONE WAY, DEADLY VIPERZ, SHMIDOO, A-CRAY, MADFACE, N-FORCE, THIEW, VOLUME PLUS, HALBAX, SNOOKEY, BEATSPOT CREW, REPROSPEKT CREW, KAN-JACCA, SHIFTY a plno dalších.

►iLL Minded MC

►La Kate

★ Bassheadz ★

★ Young Blood crew DJs ★
► R-Flyer
► ShaniX
► Furious Weed

☆ Start: 21:00Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat