PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Young Blood w/The Hybrids (DJ liNEGiv, 5th Element, iLL Minded)


Hudba / dj / dnb
Město: České Budějovice

Datum: 09.06.2017 od 20:00 hod.

Místo: Komiks klub

Cena: 50

 
 

 ★ The Hybrids ★
►DJ liNEGiv
Dj liNEGiv vlastním jménem Josef Janda, vykoukl na svět v roce 1993. Pochází z divokého západu, z Mariánských Lázních. Už od svých 12 let věděl, že sám sebe našel právě ve zlomených beatech. První drumandbassové vinyly měl ve své sbírce již v roce 2009. Za gramofony se postavil poprvé 17 letech se svým oblíbeným Jump Upem a začal se ukazovat na scéně jako Dj liNEGiv. V roce 2010 se stal členem západočeské 101 WARRIORS CREW, kteří mají na svědomí např. akci Hazrad Zone v Mar.Lázní.Od Jump Upu pomalu přechází v experimentování se stylem NeuroFunk, Deep a tvrdší melodické styly Drum & Bassu, kde má zálibu do teď. Klasické vinyly pomalu střídají CD a Flashdisc . Ve svých mixech preferuje, double-drop a dlouhé nápadité mixy. Vinyly vyřadil ze svého výběru a začal se věnovat digitálnímu hraní (3DECK). V roce 2015 začal kolaborovat s Empire Recordings . Přes svou hudební kariéru si stačil zahrát po boku dj's jako: Akira, Hanzall, Undergroundcity.cz , No Money, Volume Plus, Thiew, Pixie ,Bifidus Aktif , Black Sun Empire , Snookey, DEXIDE , N:Force , Wenkowsound.com , Dry-Rot , Zone 33 , Counterstrike , Forbidden Society .

►5th Element
K djingu jsem se dostal v roce 2010 a tím začalo i hraní na menších akcí a s partou bláznů vznikla pěti člená crew která si říkala WICKED MINDS. Tohle složení vydrželo 4 roky a za tu dobu se stihlo uspořádat spousty skvělých mejdanů s dj’s jako je: RIDO, PIXIE, SUKI, BIFIDUS AKTIF a to nejsou z daleka všechna jména. Během roku 2014 se crew rozpadla ale já jsem se chtěl dál věnovat hraní a tak vznikl můj nový projekt pod kterým jsem začal vystupovat a to jako 5TH ELEMENT který funguje do dnes. Od ragga jungle pomalu přecházím v experimentování se stylem NeuroFunk, Mainstrem a melodické styly Drum & Bassu, kde mám zálibu do teď. Rok jsem objížděl různé kluby a snažil se nazbírat co nejvíc zkušeností. Během roku 2015 jsem se dostal do Plzeňského klubu jménem Wave a zároveň začal spolupráci s Drum and Bass Production crew. Rok 2016 byl plný změn a přínosů, dostal jsem nabídku stát se rezidentním djem a promotérem klubu, zároveň jsem se přidal k pražské PORNBASSTERS crew. Za rok působení v klubu se povedlo dát do kupy skvělou partu a zrenovovat klub do rytmu DNB, do kterého přijala naše pozvání česká i zahraniční jména : HYPOXIA, B-COMPLEX, ONE WAY, DEADLY VIPERZ, SHMIDOO, A-CRAY, MADFACE, N-FORCE, THIEW, VOLUME PLUS, HALBAX, SNOOKEY, BEATSPOT CREW, REPROSPEKT CREW, KAN-JACCA, SHIFTY a plno dalších.

►iLL Minded MC

►La Kate

★ Bassheadz ★

★ Young Blood crew DJs ★
► R-Flyer
► ShaniX
► Furious Weed

☆ Start: 21:00Legendární Krausberry zahrají v Táboře

Koncert legendární kapely Krausberry s frontmanem Martinem Krausem se po roce koná v Táboře. Na sále bývalé Jihočeské univerzity, v Centru Univerzita, vystoupí celá kapela. Start koncertu je ve 20 hodin. Vstupné v předprodeji je 300, na místě 350 korun. Předprodej běží v restauraci Cadillac Café & Restaurant v objektu Centrum Univerzita Tábor. (dap) 

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hudební sklepy - Milostné vzpomínky na čp. 8

Hudba / koncert
Milevsko - Galerie M
22.03.2019 od 19:30 hod.

 

Krausberry

Hudba / koncert / rock, blues
Univerzita Tábor
22.03.2019 od 20:00 hod.

 

Benefiční koncert pro Jarikhandu, Z.S.

Hudba / koncert / punk - hc - metal - r&r
MC Fabrika
22.03.2019 od 20:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
22.03.2019 od 08:00 hod.