PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Young Blood w/The Hybrids (DJ liNEGiv, 5th Element, iLL Minded)


Hudba / dj / dnb
Město: České Budějovice

Datum: 09.06.2017 od 20:00 hod.

Místo: Komiks klub

Cena: 50

 
 

 ★ The Hybrids ★
►DJ liNEGiv
Dj liNEGiv vlastním jménem Josef Janda, vykoukl na svět v roce 1993. Pochází z divokého západu, z Mariánských Lázních. Už od svých 12 let věděl, že sám sebe našel právě ve zlomených beatech. První drumandbassové vinyly měl ve své sbírce již v roce 2009. Za gramofony se postavil poprvé 17 letech se svým oblíbeným Jump Upem a začal se ukazovat na scéně jako Dj liNEGiv. V roce 2010 se stal členem západočeské 101 WARRIORS CREW, kteří mají na svědomí např. akci Hazrad Zone v Mar.Lázní.Od Jump Upu pomalu přechází v experimentování se stylem NeuroFunk, Deep a tvrdší melodické styly Drum & Bassu, kde má zálibu do teď. Klasické vinyly pomalu střídají CD a Flashdisc . Ve svých mixech preferuje, double-drop a dlouhé nápadité mixy. Vinyly vyřadil ze svého výběru a začal se věnovat digitálnímu hraní (3DECK). V roce 2015 začal kolaborovat s Empire Recordings . Přes svou hudební kariéru si stačil zahrát po boku dj's jako: Akira, Hanzall, Undergroundcity.cz , No Money, Volume Plus, Thiew, Pixie ,Bifidus Aktif , Black Sun Empire , Snookey, DEXIDE , N:Force , Wenkowsound.com , Dry-Rot , Zone 33 , Counterstrike , Forbidden Society .

►5th Element
K djingu jsem se dostal v roce 2010 a tím začalo i hraní na menších akcí a s partou bláznů vznikla pěti člená crew která si říkala WICKED MINDS. Tohle složení vydrželo 4 roky a za tu dobu se stihlo uspořádat spousty skvělých mejdanů s dj’s jako je: RIDO, PIXIE, SUKI, BIFIDUS AKTIF a to nejsou z daleka všechna jména. Během roku 2014 se crew rozpadla ale já jsem se chtěl dál věnovat hraní a tak vznikl můj nový projekt pod kterým jsem začal vystupovat a to jako 5TH ELEMENT který funguje do dnes. Od ragga jungle pomalu přecházím v experimentování se stylem NeuroFunk, Mainstrem a melodické styly Drum & Bassu, kde mám zálibu do teď. Rok jsem objížděl různé kluby a snažil se nazbírat co nejvíc zkušeností. Během roku 2015 jsem se dostal do Plzeňského klubu jménem Wave a zároveň začal spolupráci s Drum and Bass Production crew. Rok 2016 byl plný změn a přínosů, dostal jsem nabídku stát se rezidentním djem a promotérem klubu, zároveň jsem se přidal k pražské PORNBASSTERS crew. Za rok působení v klubu se povedlo dát do kupy skvělou partu a zrenovovat klub do rytmu DNB, do kterého přijala naše pozvání česká i zahraniční jména : HYPOXIA, B-COMPLEX, ONE WAY, DEADLY VIPERZ, SHMIDOO, A-CRAY, MADFACE, N-FORCE, THIEW, VOLUME PLUS, HALBAX, SNOOKEY, BEATSPOT CREW, REPROSPEKT CREW, KAN-JACCA, SHIFTY a plno dalších.

►iLL Minded MC

►La Kate

★ Bassheadz ★

★ Young Blood crew DJs ★
► R-Flyer
► ShaniX
► Furious Weed

☆ Start: 21:00SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrhám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrhám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

Hudba / koncert / rock
Městské divadlo Český Krumlov
19.05.2022 od 19:30 hod.