PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


PROTON!!!


Divadlo / komedie
Město: Tábor

Datum: 25.05.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Cena: 260, 230, 200 Kč

 
 

Divadlo VOSTO5 Praha

Autor
Ondřej Cihlář, Petr Marek

Režie
Ondřej Cihlář

Hrají
O. Bauer, O. Cihlář, J. Havelka/ R. Mikluš, T. Jeřábek, P. Marek, P. Prokop, B. Mišíková

http://www.vosto5.cz

A kolaps popmusic se točí dál…
Oblíbená VOSTO5 v nejlepší formě. Jevištní reportáž s téměř detektivní zápletkou, jejíž hlavní hrdina míří do Ostravy, aby přesvědčil Marii Rottrovou ke spolupráci s Dušanem Neuwerthem. Náhodou se mu podaří objevit nahrávku zapadlé české kapely PROTON -zapomenuté hudební legendy, od které velikáni populární hudby i undergroundu čekali mnohem víc. Co má s PROTONEM společného tata Radka Pastrňáka či Lešek Wronka? A proč se Jaromír Nohavica snaží předat legendární flétničku Richardu Krajčovi?
Tradiční jevištní sestavu vašeho dobrého divadla doplňuje hudebník, divadelní i filmový režisér a frontman skupiny Midi lidi Petr Marek.
DIVADELNÍ SALÓN V D-KLUBU
Chcete se setkat? Máte možnost, tak jako pokaždé po zhlédnutém představení sk. F. Tentokrát s kluky z VOSTO5 bude určitě velká legrace!


Více o akci PROTON!!! na webu akce
Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Univerzita třetího věku

Ostatní
Dům kultury Milevsko
24.10.2018 od 18:00 hod.

 

Perfect Days

Divadlo / svižná komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
24.10.2018 od 19:00 hod.

 

Fotojatka 2018

Kino / film / fotografie - promítání - přednášky
Kino Kotva
24.10.2018