PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Black & White


Divadlo / drama
Město: Tábor

Datum: 10.05.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Cena: 320, 290, 260 Kč

 
 

Národní divadlo Brno
Autor
Petr Iljič Čajkovskij, Mário Radačovský

Režie
Mário Radačovský
Někdy stačí jediná vteřina…
Nesmrtelná klasika, balet baletů, vyprávěný jazykem 21. století, vznikl na základě bolestné zkušenosti světově proslulého tanečníka a choreografa slovenského původu a současného uměleckého šéfa baletu Národního divadla Brno. S velkým ohlasem byla choreografie poprvé uvedena v roce 2012 ve Spojených státech amerických.
Mário Radačovský otiskl do příběhu prince Siegfrida vlastní zkušenost s bojem s rakovinou. Nosný příběh zůstává. Rudovous zosobňuje zlo – v tomto případě zákeřnou nemoc, Odetta i Odílie dvě podoby lásky, nechybí naděje - hejno bělostných labutí a nádherná Čajkovského hudba. Velkolepý dojem umocňuje scénografie - prostá zrcadlová stěna a kouzlení s divadelním osvětlením.
V souvislosti s nedávno uvedenou klasickou olomouckou verzí budete mít příležitost se přesvědčit, že vyprávět klasické dílo v moderním kontextu není neuctivé.


Více o akci Black & White na webu akce
Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.