PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ten druhý život


Výstava / fotografie
Město: Tábor

Datum: 19.04.2017 - 28.04.2017 od 14:00 hod.

Místo: Expozice Táborský poklad

Cena: zdarma

 
 

Expozice Táborský poklad se stane domovem pro putovní výstavu fotografií ze zahraničních misí Armády ČR pod názvem Ten druhý život.

Výstava, nad kterou převzal záštitu ministr obrany Martin Stropnický i starosta města Tábora Jiří Fišer, přibližuje činnost příslušníků Armády ČR na misích v Iráku, Afghánistánu a Mali a dále prostředí válkou zasažené Sýrie.

Obdobně jako v rámci loňského úspěšného ročníku, i letošní vystavené fotografie nejsou klasickými válečnými fotografiemi, ale snaží se zachytit spíše obyvatele, s nimiž se příslušníci Armády ČR v rámci svého zahraničního nasazení setkávají, a také prostředí, v němž toto nasazení probíhá. Zároveň tyto fotografie zachycují i chvíle odpočinku trávené ve specifickém světě vojenských základen.

V úterý 18. 4. v 14.00 hodin zveme na slavnostní zahájení výstavy Ten Druhý život za účasti ministra obrany Martina Stropnického. Součástí slavnostního zahájení bude i přehlídka těžké vojenské techniky, vojenských vozů a zbraní. Vstup na výstavu bude veřejnosti umožněn až po prohlídce předem pozvaných hostů. Děkujeme za pochopení.

Výstavu pořádá město Tábor ve spolupráci s Armádou České republiky, Vojenskou nemocnicí Brno a Armádní servisní, p. o.


Více o akci Ten druhý život na webu akce


e-mail na pořadatele: galerie@mutabor.cz