PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Brutální Jahoda, Zelenina, Náhodný Výběr


Hudba / koncert / pop-punk, rock
Město: Jindřichův Hradec

Datum: 07.04.2017 - 08.04.2017 od 20:00 hod.

Místo: Lucky Pery

 
 

Pátek 7.4. - Lucky Pery club - Jindřichův Hradec
Brutální Jahoda | Zelenina | Náhodný Výběr

V Lucky Pery vám v rámci své Marilyn Tour zahraje Čechtická skupina Zelenina, která v poslední době nebezpečně stoupá a dává najevo celé hudební scéně, že je nutno s ní počítat! Dále vystoupí skoro místní kapela Brutální Jahoda, která se v nejbližší době chystá vydat své průlomové CD s názvem "Čeho se bojíš?". Kluci mají k Jindřichově Hradci blízko, takže se na akci opravdu těší. Poslední účinkující je soběslavská kapela Náhodný Výběr, která jede momentálně společnou tour s kapelou Alkehol. Kluci mají venku své druhé album a také podzimní turné právě s Brutální Jahodou. Sestava kapel na tenhle večírek je víc než dobrá a proto se těšíme na každého návštěvníka, který si přijde užít večer, ale taky ukázat, že v Jindřichově Hradci scéna žije a že zde lidé dokáží podpořit i kapely, které jsou jiného žánru než hardcore, nebo punk, které jsou v Jindřichově Hradci nejrozšířenější.


►BRUTÁLNÍ JAHODA - Mladá, impulzivní kapela, která vsází na hudbu ve směsici kvality rocku, melodičnosti popu a divokost punku.
www.brutalnijahoda.cz

Reflektory- https://youtu.be/sJISaELprNA
Ona- https://youtu.be/iDrKwiESJqo
---------------------------------------------------

►ZELENINA - vznikla před 4 lety, za tu dobu máme vydané dvě alba, ke kterým jsme natočili už 9 videoklipů. Absolvovali jsme vyprodané turné s kapelou Divokej Bill a další dvě samostatné koncertní šnůry. Také jsme se zúčastnili asi 70 letních festivalů.
Naše hudba se dostala do rotace několika rádií a televizí (Relax, Kiss Delta, Gama rádio, Rockzone, Óčko, TV Rebel, Fajnrock TV).
Více informací najdete na www.zelenina.net

Zde najdete odkazy několik videoklipů:
https://www.youtube.com/watch?v=k3btaXnRqtw
https://www.youtube.com/watch?v=MihQEbS_zsM
https://www.youtube.com/watch?v=llWGCwgJXgw
---------------------------------------------------

►Náhodný Výběr - Pop-punková kapela pod názvem Náhodný Výběr vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra. V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní. Od svého vzniku odehrála přes 100 větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… ??
Romantička: https://youtu.be/LKTCPGmBhbY
---------------------------------------------------

Adresa:
Lucky Pery club
9.května 256/II Zbuzany
Jindřichův Hradec

Tak zapaříme, ne? :D :D


Více o akci Brutální Jahoda, Zelenina, Náhodný Výběr na webu akce