PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Brutální Jahoda, Zelenina, Náhodný Výběr


Hudba / koncert / pop-punk, rock
Město: Jindřichův Hradec

Datum: 07.04.2017 - 08.04.2017 od 20:00 hod.

Místo: Lucky Pery

 
 

Pátek 7.4. - Lucky Pery club - Jindřichův Hradec
Brutální Jahoda | Zelenina | Náhodný Výběr

V Lucky Pery vám v rámci své Marilyn Tour zahraje Čechtická skupina Zelenina, která v poslední době nebezpečně stoupá a dává najevo celé hudební scéně, že je nutno s ní počítat! Dále vystoupí skoro místní kapela Brutální Jahoda, která se v nejbližší době chystá vydat své průlomové CD s názvem "Čeho se bojíš?". Kluci mají k Jindřichově Hradci blízko, takže se na akci opravdu těší. Poslední účinkující je soběslavská kapela Náhodný Výběr, která jede momentálně společnou tour s kapelou Alkehol. Kluci mají venku své druhé album a také podzimní turné právě s Brutální Jahodou. Sestava kapel na tenhle večírek je víc než dobrá a proto se těšíme na každého návštěvníka, který si přijde užít večer, ale taky ukázat, že v Jindřichově Hradci scéna žije a že zde lidé dokáží podpořit i kapely, které jsou jiného žánru než hardcore, nebo punk, které jsou v Jindřichově Hradci nejrozšířenější.


►BRUTÁLNÍ JAHODA - Mladá, impulzivní kapela, která vsází na hudbu ve směsici kvality rocku, melodičnosti popu a divokost punku.
www.brutalnijahoda.cz

Reflektory- https://youtu.be/sJISaELprNA
Ona- https://youtu.be/iDrKwiESJqo
---------------------------------------------------

►ZELENINA - vznikla před 4 lety, za tu dobu máme vydané dvě alba, ke kterým jsme natočili už 9 videoklipů. Absolvovali jsme vyprodané turné s kapelou Divokej Bill a další dvě samostatné koncertní šnůry. Také jsme se zúčastnili asi 70 letních festivalů.
Naše hudba se dostala do rotace několika rádií a televizí (Relax, Kiss Delta, Gama rádio, Rockzone, Óčko, TV Rebel, Fajnrock TV).
Více informací najdete na www.zelenina.net

Zde najdete odkazy několik videoklipů:
https://www.youtube.com/watch?v=k3btaXnRqtw
https://www.youtube.com/watch?v=MihQEbS_zsM
https://www.youtube.com/watch?v=llWGCwgJXgw
---------------------------------------------------

►Náhodný Výběr - Pop-punková kapela pod názvem Náhodný Výběr vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra. V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní. Od svého vzniku odehrála přes 100 větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… ??
Romantička: https://youtu.be/LKTCPGmBhbY
---------------------------------------------------

Adresa:
Lucky Pery club
9.května 256/II Zbuzany
Jindřichův Hradec

Tak zapaříme, ne? :D :D


Více o akci Brutální Jahoda, Zelenina, Náhodný Výběr na webu akce
Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Punkový Ples Po 8mé

Hudba / taneční zábava / punkový ples - punk - ska - celtic punk
Střelnice Tábor
23.03.2019 - 24.03.2019 od 18:33 hod.
vícedenní akce

 

Ddětská burza jaro/léto

Ostatní / setkání / dětská burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 09:00 hod.

 

Sýrový rakletovací večer

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 19:00 hod.

 

Karneval

Pro děti
Spektrum Sezimovo Ústí
23.03.2019 od 15:00 hod.