PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jakub Smolík


Hudba
Město: Písek

Datum: 23.03.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Fráni Šrámka

Cena: 290 Kč

 
 

Kdo by neznal známého a oblíbeného písničkáře Jakuba Smolíka, který se na hudební scéně pohybuje už od svých 17 let. Jeho písně Až se ti jednou bude zdát nebo Blázen žárlí si svůj status šlágru udržely až do dnešní doby.

Jakub Smolík se v říjnu 2016 vydal i s kapelou na podzimní turné, na které navázal vánočním turné se smyčcovým kvartetem White Strings a i v roce 2017 bude společně s kapelou pokračovat v koncertování po celé České republice.

Program jeho koncertů bude tradičně poskládaný z největších hitů (Ave Maria, Víš, Prý chlapi nebrečí,Až se ti jednou bude zdát, Sen kovbojů, Říkej mi táto…), které vyšly také na 3CD „Jakub Smolík BEST OF 55 HITŮ“ na podzim 2014.

Příznivci muziky Jakuba Smolíka se tedy mohou těšit na výběr toho nejlepšího z dosavadní tvorby.


Více o akci Jakub Smolík na webu akce
Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Olina Stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - olina stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
městská knihovna veselí nad lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Čína

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
23.10.2018 od 18:00 hod.