PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kohout plaší smrt + PVA + Pirates of the Pubs


Hudba / koncert / punk - celtic
Město: České Budějovice

Datum: 11.02.2017 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud

 
 

 Kohout plaší smrt
http://bandzone.cz/kohoutplasismrt
Netřeba představovati tyto Liberecké bardy. Pro píseň nejdou daleko a není radno si s nimi dopřávat. Jak vás totiž jen jednou kohoutí dráp dostane do své moci, tancovat už nikdy nepřestanete. I když to Kohouti válí na prknech co znamenají svět už víc než dvacet let, u nás na jihu jsou jejich stopy spíš vzáctností. Takže je třeba si je vychutnat do posledního pírka!!!

PVA
http://bandzone.cz/pva
Plzeňská punkrocková legenda. I když tahle parta alkohudebníků dlohou nehrála, vrací se na pódia v plné síle!

Pirates of the Pubs
http://bandzone.cz/piratesofthepubs
Když na temně hnědý dubový bar steče karamelově hustá pěna z orosené sklenice Guinessu a místností se začnou rozléhat řízný kytarový riffy a líbezný tóny houslí, dobře víš, co bude následovat. Pirates of the pubs! Parta barových povalečů, co se zvedne od sklenky, jen když jdou řvát do mikrofonů a v tu chvíli už je jasný, že nemá cenu si sedat. Tahle párty bude veliká a dřív než ráno se z parketu neodlepíš. Tak na nic nečekej, popadni nejbližší zrzavou krásku a přidej se k nám. Život je krátkej a my nehodláme čekat na jeho konec! Whiskey poteče proudem a ředit se bude rumem, irská flétna bude hrát pořád dokola a ten, kdo nezvládne držet tempo s harmonikou, skončí pod stolem. Takový jsme my - Pirates of the Pubs. Tak Slainte a vítr do plachet!SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.