PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zlatá pivní pečeť - mezinárodní pivní festival v Českých Budějovicích 2017


Festival
Město: České Budějovice

Datum: 13.02.2017 - 18.02.2017

Místo: Výstaviště Ceské Budějovice a.s., Husova 523

 
 

 Zveme vás na 27. ročník Mezinárodního pivního festivalu do multifunkčního Pavilónu T na výstavišti v Českých Budějovicích. Největší akce svého druhu v České republice, která navazuje na čtvrtstoletí dlouhou tradici táborských reprezentačních slavností, se uskuteční od 13. do 18. února 2017.
Mezinárodní pivní festival můžete navštívit 13. - 18. 2. 2017 na českobudějovickém výstavišti, bude již tradičně hostit soutěž o Zlatou pivní pečeť. Jedná se o certifikované ocenění piva v největší a nejstarší degustační soutěži v České republice, přičemž cena se uděluje každoročně. V minulém roce bylo hodnoceno 28 kategorií. Ocenění medailisté z jednotlivých kategorií pak soutěží ve finálovém kole o Hlavní cenu Zlatá pivní pečeť, která určí absolutního vítěze.

Návštěvníkům se bude prezentovat více než 50 pivovarů. Labužníci mohou ochutnat to nejlepší z českých i světových pivovarů a minipivovarů, vyzkoušet nejen známé a oblíbené ležáky, ale i méně obvyklé pivní speciály, svrchně kvašené stouty, portery, „ejly”, lambiky, anebo třeba piva pšeničná. Festival zpestří série hudebních koncertů.
Festival odehrávající se v pavilonu T1 doprovází také největší a nejprestižnější pivovarnická tuzemská degustační soutěž o Zlatou pivní pečeť.

Degustační soutěže se konají pod dohledem renomovaných garančních a certifikačních autorit (TÜV-SÜD, Bureau Veritas, 3EC, Státní zemědělská a potravinářská inspekce). Soutěže probíhají přísně anonymně a ve více kolech. Hodnotí se například chuť piva, plnost, hořkost a říz.
Skrýt popis