PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lenny - Hearts Tour 2017


Hudba / koncert
Město: Tábor

Datum: 25.03.2017 od 19:00 hod.

Místo: Milenium Tábor, Kpt. Nálepky 2397

Cena: 350/390 na místě

 
 

 Special Guest: JAKUB ONDRA
Talentovaná autorka a majitelka výjimečného hlasu Lenny se na jaře vrátí na koncertní pódia! Hearts Tour 2017 Lenny zavítá 25. března do Milenia Tábor, kde předvede svoji podmanivou show.

Neobyčejná interpretka vydala své debutové album letos na podzim. Deska Hearts se od hudebních kritiků dočkala pochvalných recenzí a byla označena za hudební počin roku. Následné vyprodané bylo pro návštěvníky silně emotivním zážitkem a Lenny předvedla, že i v Česku umíme udělat show evropského formátu. Lenny na podzimní koncertní turné přizvala respektovanou dvojici bratrů Jakuba a Mikuláše Křenovi, jež celý průběh zachytila. Fanoušci tak mohou nyní nahlédnout do zákulisí a tvůrčí kuchyně jedné z našich nejtalentovanějších muzikantek.

Pokud jste dechberoucí show Lenny, které v živé prezentaci výborně sekunduje producent a multiinstrumentalista alba Hearts Ondra Fiedler (kytara a baskytara) a Adam Vychodil (bubeník), ještě neviděli, tak si ji na jaře určitě nenechte ujít. Slyšet Lenny naživo je zážitek srovnatelný s mezinárodními hvězdami a je jen otázkou času, kdy si jí všimnou zahraniční promotéři. Zážitek z představení navíc umocňuje vkusně připravená scéna, jež pochází z dílny respektovaného designéra Martina Hrušky, který už spolu s Lenny pracuje na jarní prezentaci.

Hudebním hostem Hearts Tour 2017 bude talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra.

Předprodej 350,- na http://www.mileniumtabor.cz/vstupenky.php a v baru 1st Floor, který najdete v zadní části objektu Milenia

Na Místě 390,-


Více o akci Lenny - Hearts Tour 2017 na webu akce
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


V. dobročinný koncert pro Světlušku

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
19.04.2021 od 19:00 hod.

 

DON živě | V. dobročinný koncert pro Světlušku

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
19.04.2021 od 19:00 hod.