PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Knězovy děti


Kino / film
Město: České Budějovice

Datum: 02.03.2017 od 19:00 hod.

Místo: Jihočeské divadlo, budova JD, Dr. Stejskala 424/19, Ceské Budějovice

 
 

 Klesající porodnost nedá mladému a zapálenému knězi spát. Je to opravdu vůle boží nebo je naopak nejvyšší čas s tím něco udělat? Nápad přijde – a je geniální. Nových těhotenství přibývá. Z neznámého chorvatského ostrůvku se stává vyhledávané místo. Stoupá zájem médií i bezdětných párů. Že by zázrak?


Účinkují
Fabian, mladý knězPavel Oubram Šimon, mladý kaplanTomáš Havlínek Jakov, starší knězJiří Untermüller Petar, trafikantPetr Halíček Marta, jeho ženaTaťána Kupcová Dana Verzichová Petra Hobzová Marin, lékárníkJan Dvořák Starosta, biskupJan Kaštovský Jure, místní fešákJakub Urbánek Vlado, mladý policistaDominik Veselý Branko, mladíkTomáš Maliniak Kryštof Kudláček LukaJan Konrád Lili, jeho ženaJana Frouzová - Hrušková Redaktorka a lékařkaDana Verzichová Markéta Vejdovcová DanicaTeresa Branna VeraDaniela Bambasová Vesna, její dceraTereza Vítů Kristýnka, její dceraEliška Čadová Agáta Dopitová Gilda, Jureho matkaJaroslava Červenková Její otecZdeněk Říha Učitel, policistaRené Šmotek Mladá ženaŽaneta Petrová Její mužJan Saska KameramanJaroslav Kukrál AsistentkaTereza Mahrová Markéta Vejdovcová ŽenaTereza Mahrová Hlas dítěteLenka Mejstříková


Více o akci Knězovy děti na webu akce
Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Olina Stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - olina stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
městská knihovna veselí nad lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Čína

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
23.10.2018 od 18:00 hod.