PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Flipshop x AMB Miniramp Indoor Skate Jam / Under Roof Tour 2017


Sport / Skate HC
Město: Tábor

Datum: 04.02.2017 od 12:00 hod.

Místo: Ctiborův Mlýn - Cesta / MC Orion

 
 

Přátelé , kamarádi .
Rok se s rokem sešel a my se rozhodli uspořádat další Indoor skate jam u nás na Cestě .
Tentokrát jsme spojili síly s českou distribucí Ambassadors a s webem Skaterock.cz a v rámci zimní skate série Under Roof Tour, které čítá celkem 6 zastávek , to rozjdeme i u nás v Táboře .
Průběh bude stejný jako loňský rok . Žádné hroty, žádný stress. Jde hlavně o to se sejít s partou, nadiktovat pár triků a užít si den v příjemném prostředí Ctiborova mlýna .
Under Roof Tour:

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ JEZDCŮ A ŽEBŘÍČEK SPOZORŮ!

Kromě toho budeme dělat ze všech závodů průběžné pořadí jezdců, na základě jejich umístění. Rozdělení bodů vychází z praxe ČSP a z pohárového průběžného bodování. Pro vítěze celé série bude připravena v dubnu na Štvanici kvalitní finanční odměna a pak se dostáváme k horké novince celé série a tou je bodování i sponzorů samotných jezdců.

Sponzoring jezdce a práce firem pro jezdce, je nedílnou součástí skate scény a proto nám přijde fér ohodnomt i tuto pro diváka leckdy neviditelnou stránku skateboardingu. Po každém závodu tak vznikne aktulizovaná tabulka s přehledem firem, které stejně jako jezdci, budou dostávat počty bodů na základě umístění svých jezdců. Chceme tak lidem dát víc na vědomí existenci sponzorů, neb leckdy při závodu i přes snahu speakera, upadnou v zapomění. A samozřejmě budeme rádi když na účasm jezdce na závodech, bude mít zájem jak samotný rider, tak i jeho sponzor.

Samozřejmě se najde i pár cen pro ty nejlepší, aby byla nějaká motivace 
Na místě bude připraven bar s alkem i nealkem , mistr Weky uvaří kýbl svého legendárního buřtguláše, venku zapálíme oheň a hlavně si pořádně zaskejtujeme !

Večer nás čeká afterparty v klubu MC ORION (vzdálený asi 10 minut pěšky od Cesty) , kde vystoupí kapely : I am Pentagon , italští OvO a z Brna přijednou TUMMO . Celá after se tedy pojede v HC štýlu .

Odkaz na fb událost je zde :
https://www.facebook.com/events/721991694620271/

Kdo bude chtít, může zůstat i přes noc . Cesta se nachází v samém centru Tábora a ceny za dvojlůžko v nedalekých penzionech se pohybují kolem 700 .- včetně snídaně .
Na všem se dá domluvit dopředu, takže nás v případě dotazů kontaktujte na mail : mira@flipshop.cz
Budeme se na Vás těšit a doufáme, že akce proběhne ve stejném duchu jako loni .

Více informací o celkovém průběhu série naleznete zde :
http://www.skaterock.cz/akce/flipshop-x-amb-miniramp-session/

Ubytování v centru Tábora :
http://www.penziontabor.cz/
http://modra-ruze.hotel.cz/
http://www.skolabolzano.cz/hostel/
http://pension-na-hradbach.hotel.cz/

Odkaz na report z minulého roku :
http://www.skaterock.cz/skateboarding/cesta-taboard-indoor-miniramp-skatejam-report/


Více o akci Flipshop x AMB Miniramp Indoor Skate Jam / Under Roof Tour 2017 na webu akce


e-mail na pořadatele: mira@flipshop.cz
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.

 

DON živě | Bonsai č.3

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
26.02.2021 od 19:00 hod.