PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sbohem, zůstávám!


Divadlo
Město: Tábor

Datum: 18.04.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala, Tábor

Cena: 290/390

 
 

 Skvělá divadelní komedie s Ivou Janžurovou v hlavní roli.

Komediální hit současné Paříže z pera populární francouzské herečky, scénáristky a režisérky Isabelly Mergaultové má v Divadle Kalich českou premiéru. „Sbohem, zůstávám! provází pověst hry, ´po níž šílí celá Paříž´, abych přesně ocitoval francouzské zdroje. Když jsme se na představení přijeli podívat do Théâtre des Variétés, na vlastní oči jsme se přesvědčili, že tento slogan není ani trochu nadnesený,“ říká producent a majitel Divadla Kalich Michal Kocourek.

Autorku hry Isabellu Mergaultovou, ve Francii velmi populární, může znát i české publikum např. ze seriálu Navarro či z filmů Šok s Alainem Delonem, Prachy v prachu s Danielem Auteuilem nebo Příští léto s Philippem Noiretem. Jako autorka scénáře a režisérka získala prestižní francouzskou filmovou cenu César pro nejlepší snímek za komediální drama Ó, jak jsi krásný.

„Sbohem, zůstávám, pohrává si Janžurová v jarní komedii. V Divadle Kalich vládne kouzlu francouzského dvojsmyslu… Hra zdejší tvůrce poučí, že i většinová zábava může účinkovat bez doslovných buranských vulgarismů – dokonce líp.“ (Z recenze Mirky Spáčilové, Mladá fronta DNES)

Účinkují:

Iva Janžurová
Pavel Zedníček
Jana Paulová
Jaromír Dulava / Antonín Procházka