PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Tour (Hopes, Just For Being, Homesick, Unravel)


Hudba / koncert / hc
Město: Písek

Datum: 21.01.2017 od 20:00 hod.

Místo: Music club Divadelka

Cena: 90

 
 

  tradičně Vám na zimu do Písku přinášíme akci v rytmu HC. Letos se máte na co těšit. V rámci Mighty Tour 2017 se v písecký Divadelce představí špičky dnešní český scény - Hopes a Just For Being. Jako support vystoupí místní borci Unravel a přespolní Homesick. 

HOPES
Hopes jsou na domácí scéně poměrně unikát. Za dobu svojí existenci, již vyměnili třikrát post zpěváka, třikrát zněli jako skoro úplně jiná kapela, a třikrát jim to vyšlo. Nejvíce asi v tom letošním případě, a proto jsou tak vysoko. Tohle EPčko (ICE COLD) doslova cedí krev (v tomhle případě možná led), chlad z něj, ale nejde. Těžko říct jestli novému frontmanovi, a dnes již ex-kytaristovi Láčovi před nahráváním tohle veledíla prošustroval dědictví, nebo mu zakopal psa na zahradě, ale ta nasranost na všechno kolem, a na některé zvlášť je v tomhle případě přímo hmatatelná. /Klubovna/
https://hopeshc.bandcamp.com/

Just For Being
Just for Being je čtyřčlenná, dnes už v podstatě pražská kapela, která vznikla v roce 2009. Od začátku bylo celkem jasno, že se budem snažit o vlastní pojetí punkrocku, který nám tu do jistý míry prostě chyběl. Za samozřejmost pokládáme to, že se v našich textech snažíme upozornit na to, na co si myslíme, že by se upozorňovat mělo. Ať už jde o rasismus, homofobii a celkový pohled na společnost, která se ani v dnešní době nad podobnými věcmi nepozastaví. Snažíme se dělat hudbu, která nás baví a snad má i co říct. Za sebou máme vydané EP Mistake in the rules, více jak 150 koncertů a 2 evropské tour. /Bandzone/
https://www.youtube.com/watch?v=bAfMzv0frZA

UNRAVEL
https://www.youtube.com/watch?v=WIiZ0pZA8r4&list=PL9HotkH2wIszGQ8hEZit6nUZ0bH-kSQj1

Homesick
https://www.youtube.com/watch?v=eenLpHmYr3g&list=PLVOVpMSc97e7a_15YEnWXST7xnaViKUAE

Enter 90,-

Akci Vám přináší Music club Divadelka, Mighty Sounds a Homesick.


Více o akci Mighty Tour (Hopes, Just For Being, Homesick, Unravel) na webu akce
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Milan Cais: Skrytý talent

Výstava / vernisáž
Divadlo Oskara Nedbala
21.01.2022 od 18:00 hod.

 

Petr Kalandra Memory Band

Hudba / koncert / rock - folk - blues
Univerzita Tábor
21.01.2022 od 20:00 hod.