PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Two Eggs - první Křest + support: Absolutní Bezmoc, Delikvence 11


Hudba / koncert
Město: Tábor

Datum: 13.01.2017 od 19:30 hod.

Místo: MC Orion

Cena: 50

 
 

 Je tomu už ňáký ten pátek co jsme s bandou The Two Eggs v říjnu 2014 odehráli první zkoušku a po dvou letech jsme se konečně podívali do studia kde jsme pro vás splašily prvních 6 posluchatelnejch valů který se objevej na CD a MC už brzo a jelikož z toho máme fakt radost rozhodli jsme se udělat koncík kde ten náš počin symbolicky pokřtíme.

Jako host zahrajou 2 strakonický hardcore/punk bandy:
Absolutní Bezmoc
bandzone.cz/absolutnibezmoc

Delikvence 11
bandzone.cz/delikvence11


Víc info taky na našem Bz:bandzone.cz/thetwoeggs kde hotový songy budou k poslechu a budou samozřejmě volně ke stažení a šířeníSmuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat