PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Olga (Horrory z Hrádečku)


Divadlo
Město: Tábor

Datum: 13.02.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala, Tábor (malý sál)

Cena: 260/230/200

 
 

 Autor
Anna Saavedra

Režie
Martina Schlegelová

Hrají
Pavlína Štorková, Jiří Böhm, Tomáš Kobr, Pavol Smolárik

http://www.divadlo-leti.cz

Délka představení: 2 hodiny 30 minut
Co po mně chcete? Proč to chcete znovu vytahovat? Čekáte nějakou exhibici? Portrét doby? Portrét hrdinky? Olga... Nejlepší přítel pro všechny časy, režimy i roční období. Tohle nesnáším. Když se lidi berou moc vážně.Příběh ženy, která si svůj život nevybrala, ale dokázala ho statečně žít. Ženy, která měla neustále tendenci se vytrácet, protože se do popředí drali ti okolo. Ženy laskavé, odhodlané, ironické, silné i zranitelné. Příběh vyprávěný jemně feministicky, příjemně dovádivě a bez zbytečného patosu.

DIVADELNÍ SALÓN V D-KLUBU
Máte-li chuť setkat se s tvůrci právě zhlédnutého představení, podělit se o vlastní prožitek, zeptat se autorů, herců či režisérů na jejich tvůrčí procesy či cokoli dalšího, máte možnost. Po každém představení sk. F pro Vás takové setkání připravujeme! Začínáme s oblíbeným pražským divadlem LETÍ, se kterým sdílíme vášeň pro nové hry.
íběh Olgy Havlové a jejího sebestředného, plaše se usmívajícího a trochu nešikovného muže v nastudování divadla s vášní pro nové hry.Více o akci Olga (Horrory z Hrádečku) na webu akce