PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Objevárium: Leonardo - nová interaktivní výstava


Výstava
Město: Písek

Datum: 23.12.2016 - 30.04.2017 od 17:00 hod.

Místo: Sladovna Písek, o.p.s. , Velké náměstí 113

 
 

 Program nové atraktivní výstavy dá dětem šanci ponořit se do říše da Vinciho vynálezů, umění a vědecké práce, ale nejen to. Malí i větší návštěvníci se budou moci vypravit také do světa fantazie v prostoru ke hraní, který umělecky a imaginativně interpretuje Leonardovu mysl.
Namalujte Monu Lisu a jezděte v tanku

První část programu děti stráví v prostoru výstavy Objevárium: Leonardo. Zde dostanou mimo jiné možnost vyzkoušet si načrtnout Leonardovy kresby, manipulovat s modely Leonardových vynálezů, hrát si v jeho válečném tanku, postavit přenosný most, digitálně přetvořit vlastní tvář do podoby Mony Lisy či sestavit anatomické modely.

Staňte se vynálezcem

V rámci druhé části programu bude na Leonarda v každém z návštěvníků čekat Leonardium , otevřený prostor pro tvoření a vynalézání, vybavený množstvím různých materiálů, kde si každý může procvičit svou vlastní kreativitu a konstruktérské dovednosti. Leonardium je prostor inspirovaný da Vincim a vytvořený podle modelu kutilské laboratoře (Tinkering Lab) světově proslulého muzea Exploratorium v San Franciscu.

Fascinující svět Leonarda da Vinci se ve Sladovně otevře velkolepou vernisáží 25. října. Leonardovými žáky se můžete stát až do 30 dubna 2017.
Leonardo


Více o akci Objevárium: Leonardo - nová interaktivní výstava na webu akce


e-mail na pořadatele: info@sladovna.cz