PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hodobóžový TaBoardo vol.8


Hudba / Rocknroll
Město: Tábor

Datum: 25.12.2016 - 26.12.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC ORION

Cena: 150

 
 

Warm-UP : THIR WineBar / Beats nad Burgers / Start : 18:00

LIVE :

+ THUNDERBIRDS / speed-rock / Praha
http://bandzone.cz/thunderbirds

+ TAKE DEATH / electronica-rocknroll / Tábor/Praha
bandzone.cz/takedeath

+ MY HARD LESSON / melodc HC / Tábor

DJ´S :

+ SOUL CITY ROCKERS
+ TAO MAFFA

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Další ročník legendární Hodobóžové párty už se blíží a my Vás seznámíme s podrobnostmi .
Letos nás čeká Vánoční mejdan s pořadovým číslem 8 a program jsme nabili k prasknutí .
Poprvé za celých 8 let ale narušíme tradici. Kapela BROS´N´BEASTS, která zatím odehrála všechny ročníky, letos bohužel nemůže vystoupit . Ale nezoufejte.

Účast nám potvrdili matadoři domácí rock´n´roll scény - THUNDERBIRDS, který to rozjedou ve velkym stylu ! Čistokrevnej rocknroll se vším co k tomu patří ! Nadupaná show v čele se zpěvákem Woodym a baskytaristkou Lucy Wilcox .
Tohle bude nářez vole!

Ani letos nás samozřejmě nemine tradiční elektro-punk-rockový set táborsko-pražské formace TAKE DEATH. Kluci připravují materiál na novou desku a je tak víc než pravděpodobné že uslyšíme žhavé novinky . Tahle parta je v MC ORION jako doma a jejich originální show si rozhodně nenechte ujít !

Dalším příjmeným zpestřením, bude vystoupení domácí HC formace MY HARD LESSON . Tahle mladá parta z Tábora je novým a příjemným objevem a její úroveň stoupá s každou odehranou akcí !
Doporučujeme přijít včas ať Vám tohle neuteče ! Kluci by měli otevírat line-up ve 20:30.

Hudbení doprovod v mezipauzách a následnou AFTERPARTY, která pojede klasicky do rána, podpoří djská dvojice SOUL CITY ROCKERS / Čermi+Bart/ + TAO MAFFA .

Warm-up proběhne stejně jako loni ve vinném baru THIR, kde budou hrát Dj´s a grilovat se budou burgery. Zkrátka BEATS nad BURGERS . Začínáme v 18:00

Vstupné je za 150 .- , dostaneš Welcome drink + malý dárek !
Klub bude otevřen od 19:30 .

Doraž ! Bude to stát za to !


Více o akci Hodobóžový TaBoardo vol.8 na webu akce


e-mail na pořadatele: info@flipshop.cz
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


DON živě | Jiří Sycha a Filip Dvořák

Hudba / koncert / folklór - barokní hudba - celtic
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
25.02.2021 od 19:00 hod.

 

Vratislav Kadlec: Hranice lesa.

Ostatní / setkání / beseda - čtení
Městská knihovna Tábor
25.02.2021 od 18:00 hod.