PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tlustá Berta + hosté


Hudba / koncert / rock
Město: Planá nad Lužnicí

Datum: 16.12.2016 od 20:00 hod.

Místo: Sokolovna, Planá nad Lužnicí

 
 

 Brutální výběr Tour. Zahraje Brutální jahoda, Náhodný výběr + host Tlustá Berta. 

BRUTÁLNÍ VÝBĚR TOUR je společné turné kapel Náhodný Výběr a Brutální Jahoda po celé České republice na podzim roku 2016. Celá tour má 12 zastávek, a spolu s oběma kapelami zahrají na jednotlivých zastávkách i zajímaví místní hosté. Obě kapely mají na celou tour připravenou speciální show, a o pořádné mejdany ve všech městech, kde se bude turné konat, opravdu nebude nouze. Přijďte si poslechnout mladou a nadějnou krev české scény, a společně si zazpívat hity jako například Romantička, nebo Reflektory. Těšíme se na Vás!

BRUTÁLNÍ JAHODA - Mladá energická kapela okořeněná o elektrické housle. Seskupení fungující přes 3 roky hrající styl na pomezí mezi popem, rockem a punkem. Kapela se chystá vydat první album, ze kterého už vypustila pilotní videoklip k songu Reflektory. Kluci jsou na podiu jako doma, a každý koncert je pro ně jedna velká párty.

Náhodný Výběr - Pop-punková kapela pod názvem Náhodný Výběr vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra. V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní. Od svého vzniku odehrála přes 100 větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… ??

_____________________________________
Náhodný Výběr - Romantička (OFFICIAL VIDEO)
https://youtu.be/LKTCPGmBhbY

Brutální Jahoda - Reflektory (Official music video)
https://youtu.be/sJISaELprNA


Více o akci Tlustá Berta + hosté na webu akce