PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zlatý „Arny“ na Budějovickém adventu


Ostatní / setkání
Město: České Budějovice

Datum: 09.12.2016 od 19:45 hod.

Místo: Náměstí Přemysla Otakara II.

 
 

 Budějovický advent bude mít tu čest přivítat jediného zlatého paraolympionika české výpravy z Ria de Janeiro 2016.

Právě v Riu prožil jihočeský rodák Arnošt Petráček nejkrásnější chvíle svého života, když v závodě na 50m znak zaplaval nejlepší čas a přivezl tak do České republiky zlatou paralympijskou medaili.

O svoje zážitky se podělí s návštěvníky Budějovického adventu v pátek 9.12.2016 od 19:45 hod na hlavním podiu a následně se přesune na stánek místní „Drbárny“, kde bude možné získat cenný autogram našeho zlatého hocha.

Zároveň se tímto dnem odstartuje prodejní výstava velkoformátových fotografií českých sportovců právě z olympiády v Riu de Janeiro od významného fotografa Herberta Slavíka.
Tyto fotografie již byly k vidění minulý měsíc v IGY Centru, které se rozhodlo věnovat je dál a jedním z obdarovaných se stal právě zlatý paralympionik v plavání Arnošt Petráček. Pět jedinečných fotografie z olympijského prostředí tak bude pomáhat. Návštěvníci Budějovického adventu si je budou moci prohlédnout u stánku Budějcké drbny a následně zakoupit.

Peníze z prodeje těchto fotografií půjdou přímo na účet Spolku PRO Arny, který byl založen na podporu zlatého paralympionika Arnyho Petráčka. Fotky se dají zakoupit přímo na českobudějovickém náměstí v rámci Budějovického adventu nebo ne webu Arnošta Petráčka.

Cena fotografie: 2.000,-Kč
Číslo účtu spolku PRO Arny: 266520847/0300
www.arnostpetracek.cz