PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Živý betlém


Ostatní
Město: Soběslav

Datum: 23.12.2016 od 17:00 hod.

Místo: Kulturní dům Soběslav, nádvoří hradu

Cena: zdarma

 
 

Diakonie Rolnička, Sbor ČCE, Soběslávka, Římskokatolická farnost Soběslav a pěvecký sbor Anonym Voice Vás zvou na tradiční ŽIVÝ BETLÉM, který bude k vidění v pátek 23. prosince 2016 od 17.00 hodin na nádvoří soběslavského hradu.
Těšit se můžete na vystoupení pěveckého sboru Anonym Voice, divadelní představení, Živý Betlém a Betlémské světlo, které si budete moci samozřejmě odnést do Vašich domovů.


Více o akci Živý betlém na webu akce


e-mail na pořadatele: dobrovolnik@rolnicka.cz
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Milan Cais: Skrytý talent

Výstava / vernisáž
Divadlo Oskara Nedbala
21.01.2022 od 18:00 hod.

 

Petr Kalandra Memory Band

Hudba / koncert / rock - folk - blues
Univerzita Tábor
21.01.2022 od 20:00 hod.