PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tombola v Kotnově


Hudba / diskotéka
Město: Tábor

Datum: 19.11.2016 od 21:00 hod.

Místo: Kotnov music club, Tábor

Cena: 60

 
 

 Již 19.11 se můžete těsit na slosování o zajímavé ceny.

★Systém losování je velice jednoduchý.★
Za každý zakoupený alkolový nápoj obdržíte od našich barmanů slosovatelný lístek s číslem, který tedy rozhodně neztraťte no a pak už jen stačí pít, pařit a dobře poslouchat dj Crushsonica na Main stage, který bude každých 30 minut losovat několik čísel.
https://www.facebook.com/crushsonicofficial/?fref=ts

★Nápověda★
Číím více drinků, tím větší šance na výhru! :)

★ Losujeme celý večer o super ceny
★ Maxi kýbl za akční cenu 299,-

▂ ▃ ▅ ▆ █ LINE UP █ ▆ ▅ ▃ ▂

Main stage DJ: Crushsonic

Oldies stage 80/90 léta : Fany


Více o akci Tombola v Kotnově na webu akce
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


DON živě | Jiří Sycha a Filip Dvořák

Hudba / koncert / folklór - barokní hudba - celtic
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
25.02.2021 od 19:00 hod.

 

Vratislav Kadlec: Hranice lesa.

Ostatní / setkání / beseda - čtení
Městská knihovna Tábor
25.02.2021 od 18:00 hod.